О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16 сентября 2020 года № 62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 сентября 2020 года № 8036
В соответствии со статьями 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7654, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 8 871 676,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 378 227,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 857,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 202 975,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 282 617,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 935 939,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 121 102,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 166 680,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 578,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 331,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 331,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 224 695,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 224 695,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии районного маслихата А.Сулейменов
Секретарь районного маслихата К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 16 сентября
2020 года № 62/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 62/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 8036 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7654 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 871 676,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 378 227,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 857,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 202 975,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 282 617,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 935 939,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 121 102,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 166 680,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 578,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39 331,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 331,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 224 695,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 224 695,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Сулейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 62/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

17311,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
160449,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34466,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27255,2
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
932,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9304,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9304,8
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
9747,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
9747,5
02
Оборона
29883,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29883,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7618,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15215,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7050,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
790,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
790,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
790,0
04
Образование
4811030,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
4292068,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17248,8
003
Общеобразовательное обучение
3427747,3
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17431,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45424,0
006
Дополнительное образование для детей
81580,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

17311,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
160449,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34466,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27255,2
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
932,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9304,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9304,8
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
9747,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9747,5
02
Қорғаныс
29883,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29883,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7618,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15215,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7050,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
790,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
790,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
790,0
04
Бiлiм беру
4811030,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4292068,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17248,8
003
Жалпы білім беру
3427747,3
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17431,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45424,0
006
Балаларға қосымша білім беру
81580,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

308901,1
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13936,7
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
308469,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71197,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
41332,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
41332,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
477630,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
477630,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
307818,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
305596,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25234,0
002
Программа занятости
102417,1
005
Государственная адресная социальная помощь
64464,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39811,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
716,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
748,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1595,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11700,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38171,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7033,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3185,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10522,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2222,3
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2222,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
579699,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54092,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1500,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

308901,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
13936,7
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
308469,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
71197,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
41332,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
41332,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
477630,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
477630,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
307818,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
305596,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25234,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
102417,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
64464,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39811,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
716,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
748,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1595,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11700,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38171,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7033,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3185,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10522,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2222,3
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2222,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
579699,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54092,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1500,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

72149,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3185,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10906,0
Отдел образования района (города областного значения)
358556,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
59798,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
245438,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
53320,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29148,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
29148,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
147925,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі"
98455,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
49470,0
Целевые трансферты на развитие
1111382,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1111382,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
114018,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
351422,0
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
229302,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично-дорожной сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области

72149,5
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3185,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10906,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
358556,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
59798,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
245438,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
53320,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29148,0
Республикалық бюджеттен мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29148,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
147925,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
98455,0
Республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
49470,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1111382,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1111382,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілерін) салу
114018,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісін) салу
351422,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
229302,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу

416640,0
Бюджетные кредиты
166211,4
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
166211,4
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
166211,4
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 16 сентября
2020 года № 62/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

416640,0
Бюджеттік кредиттер
166211,4
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
166211,4
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
166211,4
Аршалы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 62/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

3260645,9
Целевые текущие трансферты
1349320,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45374,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
13665,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
572,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
6876,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13961,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан пристоличной зоны
10300,0
Отдел образования района (города областного значения)
1122175,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на открытие IT- классов в школах
4850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся 1-х классов
18177,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
11018,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2378,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение компьютеров для школ
13248,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение кабинетов робототехники

3260645,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1349320,2
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45374,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13665,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
572,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6876,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13961,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елорда маңындағы аймақ азаматтарының жекелеген санаттарының жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1122175,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерде ІТ-сыныптарды ашуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4850,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18177,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11018,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2378,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге компьютерлерді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13248,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне робототехника кабинеттерді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

3872,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
7494,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
891058,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов педагогов - психологов школ
3219,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за преподавания на английском языке предметов естественно- математического направления
3738,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям со степенью магистра
7000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за классное руководство работников организаций начального, основного и общего среднего образования
14413,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
6294,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
35000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оснащение ресурсных центров
5091,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
65325,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования

3872,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнінен ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7494,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұнындағы жағдайда бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
891058,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3219,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытканы үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3738,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14413,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6294,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
35000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ресурстық орталықтарды жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5091,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
65325,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

30000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7476,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
3976,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36355,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку генерального плана с проектом детальной планировки
21771,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схемы развития и застройки села Турген
8954,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схемы развития и застройки села Акбулак
5630,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
15000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
70000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на проведение противопаводковых мероприятий
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (6,1 километров) в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
10939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Целевые трансферты на развитие

30000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7476,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3976,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
36355,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
21771,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Түрген ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8954,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақбұлақ ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5630,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137939,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымын аяқтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындауға аудандық берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
70000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тасқынға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеуге (6,1 шақырым) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10939,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер

1828023,1
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1022032,5
Разработка проектно- сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения на станции Бабатай Аршалынского района
8000,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
58067,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
68713,0
Строительство школы на 300 мест в селе Жибек жолы Аршалынского района
300000,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Аршалы
89653,5
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жалтырколь
7400,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жибек жолы (5,6,7,8 микрорайон)
9800,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (улично- дорожной сети) в селе Жибек жолы (5,6,7,8 микрорайон)
17500,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек жолы (5,6,7,8 микрорайон)
6800,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением государственной экспертизы на строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы
6500,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично- дорожной сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
228569,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (внутриквартальные проезды) в селе Жалтырколь
11500,0
Строительство школы на 300 мест в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
177530,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы
32000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
805990,6
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы
206210,8
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь

1828023,1
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1022032,5
Аршалы ауданы Бабатай станциясындағы сумен жабдықтаудың тарату желілерін реконструкциялау, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілерін) салу
58067,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісін) салу
68713,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында 300 орындық мектеп салу
300000,0
Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
89653,5
Жалтыркөл ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр беру желісі) салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7400,0
Жібек жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (электр беру желісі) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
9800,0
Жібек жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (көше-жол желісі) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
17500,0
Жібек жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (су құбыры) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6800,0
Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салуға мемлекеттік сараптамадан өтумен жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6500,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу
228569,0
Жалтыркөл ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (кварталішілік өткелдер) салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
11500,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында 300 орындық мектеп салу
177530,0
Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салу
32000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
805990,6
Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
206210,8
Жібек жолы ауылы, Жалтыркөл ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу

429179,9
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское, станции Шоптиколь
42312,7
Строительство автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
88956,2
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Аршалы Су" Аршалынского района Акмолинской области
39331,0
Бюджетные кредиты из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
83302,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
23282,0
Текущий ремонт потолков, стен и полов Волгодоновской средней школы села Волгодоновка
10976,0
Текущий ремонт кровли Волгодоновской средней школы села Волгодоновка
12306,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
60020,6
Текущий ремонт Районного дома культуры Аршалынского района
34820,6
Текущий ремонт здания Константиновского сельского округа села Константиновка
11872,0
Текущий ремонт Михайловского дома культуры села Михайловка
13328,0

429179,9
Ижев ауылы, Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
42312,7
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын салу
88956,2
Ақмола облысы Аршалы ауданы "Аршалы Су" ШЖҚ МКК жарғылық капиталын ұлғайту
39331,0
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
83302,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23282,0
Волгодонов ауылындағы Волгодонов орта мектебінің төбелерін, қабырғаларын және едендерін ағымдағы жөндеу
10976,0
Волгодонов ауылындағы Волгодонов орта мектебінің шатырларын ағымдағы жөндеу
12306,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
60020,6
Аршалы ауданының аудандық мәдениет үйін ағымдағы жөндеу
34820,6
Константинов ауылындағы Константинов ауылдық округінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
11872,0
Михайлов ауылындағы Михайлов мәдениет үйін ағымдағы жөндеу
13328,0