О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2020 года № 6С 47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2021 года № 8296.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 950 185,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 343 652,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 44 509,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 83 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 478 922,9 тысячи тенге;
2) затраты – 7 366 099,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 875,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 3 618,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 493,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 834,9 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 81 834,9 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -495 874,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 495 874,2 тысячи тенге:
поступление займов – 3 618,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5 493,4 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 497 749,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 7С 10/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 668 992 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджеты сел и сельских округов в сумме 106 374 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Акана Курманова 6 974 тысячи тенге;
сельского округа Бастау 5 462 тысячи тенге;
села Борисовка 6 234 тысячи тенге;
Макеевского сельского округа 7 351 тысяча тенге;
Мариновского сельского округа 5 967 тысяч тенге;
села Новосельское 8 836 тысяч тенге;
Покровского сельского округа 7 756 тысяч тенге;
Полтавского сельского округа 7 627 тысяч тенге;
Сепеевского сельского округа 12 281 тысяча тенге;
Сергеевского сельского округа 10 585 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 47/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 8296 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 косымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 950 185,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 343 652,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 509,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 83 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 478 922,9 мың теңге;
2) шығындар – 7 366 099,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 875,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3 618,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 493,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 834,9 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 81 834,9 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -495 874,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 495 874,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 618,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 493,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 497 749,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 7С 10/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 2 668 992 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берiлетiн 106 374 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ақан Құрманов ауылдық округінің 6 974 мың теңге;
Бастау ауылдық округінің 5 462 мың теңге;
Борисовка ауылының 6 234 мың теңге;
Макеевка ауылдық округінің 7 351 мың теңге;
Мариновка ауылдық округінің 5 967 мың теңге;
Новосельское ауылының 8 836 мың теңге;
Покровка ауылдық округінің 7 756 мың теңге;
Полтавка ауылдық округінің 7 627 мың теңге;
Сепе ауылдық округінің 12 281 мың теңге;
Сергеевка ауылдық округінің 10 585 мың теңге;

Тельманского сельского округа 8 215 тысяч тенге;
Шункыркольского сельского округа 10 635 тысяч тенге;
Ярославского сельского округа 8 451 тысяча тенге.
4. Исключен решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.05.2021 № 7С 4/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 7С 10/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, предусмотрены повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного
маслихата
Н.Безверхова
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С 47/2
Районный бюджет на 2021 год

Тельман ауылдық округінің 8 215 мың теңге;
Шұңқыркөл ауылдық округінің 10 635 мың теңге;
Ярославка ауылдық округінің 8 451 мың теңге.
4. Алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 28.05.2021 № 7С 4/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 косымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 7С 10/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелері қарастырылғаны ескерілсiн.
8. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Н.Безверхова
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов
Атбасар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 47/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

7 366 099,9
01
Государственные услуги общего характера
1 269 687,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
27 956,1
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
27 310,1
003
Капитальные расходы государственного органа
646,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
182 319,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
150 420,5
003
Капитальные расходы государственного органа
19 700,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 198,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
91 968,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 593,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 028,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
324,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
51 022,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 300,0
040
Развитие объектов государственных органов
1 300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
966 144,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
53 859,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
912 285,0
02
Оборона
26 727,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
26 727,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 688,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8 446,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 592,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 011,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 011,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11 011,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
447 409,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

7 366 099,9
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 269 722,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
27 956,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 310,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
646,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
182 319,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
150 420,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 700,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 198,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
91 968,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 593,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 028,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
324,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
51 022,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 300,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1 300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
966 144,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 859,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
912 285,0
02
Қорғаныс
26 727,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
26 727,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 688,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8 446,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 592,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 011,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 011,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11 011,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
447 409,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

446 653,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 759,7
002
Программа занятости
80 096,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 527,5
005
Государственная адресная социальная помощь
84 216,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50 103,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 372,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
551,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 481,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39 193,0
021
Капитальные расходы государственного органа
6 890,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 298,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 568,6
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14 594,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
756,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
756,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 626 446,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
988 451,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
206 117,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
368 038,3
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 050,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
50,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
413 195,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

446 653,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 759,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
80 096,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 527,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
84 216,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 103,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 372,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
551,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 481,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
39 193,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 890,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 298,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13 568,6
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 594,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
756,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
756,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 626 446,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
988 451,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
206 117,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
368 038,3
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 050,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
50,0
058
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
413 195,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

17 497,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 242,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46 083,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 430,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
25 430,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 688,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 621,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
11 067,7
12
Транспорт и коммуникации
149 351,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
149 351,0
020
Развитие транспортной инфраструктуры
134 362,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14 988,4
13
Прочие
369 902,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
80 000,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
80 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
277 215,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
277 215,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
12 687,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
12 383,4
004
Капитальные расходы государственного органа
303,9
14
Обслуживание долга
52 807,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 807,3
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
52 807,3
15
Трансферты
3 005 892,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 005 892,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
15 118,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
2 884 400,0
038
Субвенции

17 497,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 242,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46 083,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 430,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 430,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 688,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 621,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 067,7
12
Көлiк және коммуникация
149 351,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
149 351,0
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
134 362,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 988,4
13
Басқалар
369 902,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
80 000,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
80 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
277 215,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
277 215,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
12 687,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 383,4
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
303,9
14
Борышқа қызмет көрсету
52 807,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 807,3
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
52 807,3
15
Трансферттер
3 005 892,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 005 892,8
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
15 118,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2 884 400,0
038
Субвенциялар

117 747,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
69 729,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8 387,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 130,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 204,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 541,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 385,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 122,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 910,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 396,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 816,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 434,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 626,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 626,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 994,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 994,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 814,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 572,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 242,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 556,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
14 211,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 345,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 345,0
12
Транспорт и коммуникации
12 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 000,0
020
Развитие транспортной инфраструктуры
12 000,0
13
Прочие
27 965,0

117 747,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
69 729,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
8 387,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 130,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 204,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 541,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 385,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 122,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 910,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 396,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 816,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 434,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 626,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 626,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 994,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 994,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 814,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 572,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 242,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 556,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 211,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 211,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 345,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 345,0
12
Көлiк және коммуникация
12 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 000,0
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
12 000,0
13
Басқалар
27 965,0

59 390,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
223 000,0
Строительство сетей водоснабжения в селе Бейс-Хазирет, в том числе:
261 686,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
261 686,0
Строительство Центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
173 057,0
Целевые текущие трансферты
424 041,4
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8 887,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 281,6
На развитие рынка труда, в том числе:
77 134,3
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
16 031,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
26 253,0
общественные работы
32 400,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
2 450,3
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
79 933,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
68 800,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
11 133,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
21 597,0
в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13 926,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 720,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
28 279,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе:
20 809,5
протезно-ортопедические изделия
4 496,3
сурдо-технические изделия
116,3
тифло- технические средства
4 771,8
кресло-коляски
1 337,1
санаторно-курортное лечение
10 088,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
148 372,0
в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
148 372,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
28 028,0
в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
28 028,0
Бюджетные кредиты
3 618,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
3 618,0
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С 47/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год

59 390,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
223 000,0
Бейс-Хазірет ауылында сумен жабдықтау желілерін салу, оның ішінде:
261 686,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
261 686,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
173 057,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
424 041,4
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
8 887,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1 281,6
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
77 134,3
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
16 031,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
26 253,0
қоғамдық жұмыстар
32 400,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
2 450,3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
79 933,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
68 800,0
кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
11 133,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
21 597,0
оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
13 926,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
9 720,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлерінің ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
28 279,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға, оның ішінде:
20 809,5
протездік-ортопедиялық құралдар
4 496,3
сурдотехникалық құралдар
116,3
тифлотехникалық құралдар
4 771,8
арнаулы жүріп-тұру құралдар
1 337,1
санаторий-курорттық емдеу
10 088,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
148 372,0
оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
148 372,0
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
28 028,0
оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
28 028,0
Бюджеттік кредиттер
3 618,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
3 618,0
Атбасар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 47/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 7С 10/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
922 131,1
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
34 703,0
Строительство центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104 158,0
Строительство линии электроснабжения уличного освещения в селе Бастау
69 054,6
Разработка проектно-сметной документации на строительство тепловых сетей города Атбасар для подключения пяти стоквартирных жилых домов
29 950,0
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района
81 834,9
Реконструкция здания центра крови под жилой дом для медицинских работников города Атбасар
190 920,6
Строительство наружных инженерных сетей и обустройства к двум сорокапятиквартирным жилым домам (позиции 15, 16) в микрорайоне № 1 города Атбасар (сети теплоснабжения, связи, водоснабжения и водоотведения)
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство дороги в микрорайоне Армандастар в городе Атбасар
10 646,6
Строительство квартальной дороги к новостройкам по адресу: городу Атбасар, микрорайон 1, квартал 1
121 697,0
Реконструкция насосной станции и резервуаров чистой воды в поселке Степной города Атбасар
1 000,0
Строительство сетей водоснабжения в селе Бейс-Хазирет
26 394,5
Строительство наружных инженерных сетей и обустройства к пяти стоквартирным жилым домам в микрорайоне № 1 города Атбасар, сети теплоснабжения, связи, водоснабжения и водоотведения. Сети теплоснабжения.
241 771,9
Целевые текущие трансферты
969 620,4
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
1 970,6
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
12 575,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 400,0
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
4 675,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
21 527,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 575,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе:
6 889,5
протезно-ортопедические изделия

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 7С 10/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
922 131,1
Шуйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылыстарын реконструкциялау
34 703,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
104 158,0
Бастау ауылында көше жарығын электрмен жабдықтау желісін салу
69 054,6
Бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерді қосу үшін Атбасар қаласының жылу желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
29 950,0
Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
81 834,9
Атбасар қаласының медицина қызметкерлері үшін қан орталығы ғимаратын тұрғын үй етіп реконструкциялау
190 920,6
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (15, 16 позициялар) сыртқы инженерлік желілер салу және жайластыру (жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау және су бұру желілері)
10 000,0
Атбасар қаласында Армандастар шағын ауданында жол салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10 646,6
Атбасар қаласы, 1 шағын ауданы, 1 квартал мекенжайы бойынша жаңа құрылыстарға орамдык жол салу
121 697,0
Атбасар қаласының Степной кентіндегі сорғы станциясы мен таза су резервуарларын реконструкциялау
1 000,0
Бейс-Хазірет ауылында сумен жабдықтау желілерін салу
26 394,5
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданындағы жүз пәтерлі бес тұрғын үйге (15, 16 позициялар) сыртқы инженерлік желілер салу және аббатандыру, жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау және су бұру желілері. Жылумен жабдықтау желілері.
241 771,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
969 620,4
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
1 970,6
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
12 575,0
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 400,0
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
4 675,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
21 527,0
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1 575,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға, оның ішінде:
6 889,5
протездік-ортопедиялық құралдар

3 397,2
тифло-технические средства
2 394,0
санаторно-курортное лечение
1 098,3
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
3 000,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
1 896,0
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
5 776,4
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
425,2
Текущий ремонт фасада пятиэтажного жилого дома по улице Агыбай батыра, 57 в городе Атбасар
3 915,0
Текущий ремонт фасада четырехэтажного жилого дома по улице Агыбай батыра, 53 "а" в городе Атбасар
2 408,0
Текущий ремонт фасада пятиэтажного жилого дома по улице Ч.Валиханова, 14 в городе Атбасар
2 296,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Буденного, Х.Кошанбаева
33 175,8
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Мира, М.Маметовой
24 257,7
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Женис, С.Сейфуллина
63 380,1
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Алии Молдагуловой, Электростанционная
34 515,9
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ондирис (от улицы Н.Нурсеитова до улицы Женис)
29 109,9
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Агыбай батыра, Урицкого
9 844,8
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтобетонным покрытием по улице Бирлик в селе Новосельское Атбасарского района
16 606,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сочинское Атбасарского района
23 860,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Сепе Атбасарского района
217 750,4
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
16 486,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
3 114,2
Ремонт объектов коммунальной собственности
18 493,6
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
147 174,0
Капитальные ремонты водопроводных и канализационных сетей в городе Атбасар
41 845,5
Капитальный ремонт котельной № 1 в городе Атбасар
50 000,0
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
87,0
На мероприятие "Первое рабочее место" в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"

3 397,2
тифлотехникалық құралдар
2 394,0
санаторий-курорттық емдеу
1 098,3
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
3 000,0
Тәуелсіздік күнінің 30 жылдығын мерекелеуге орай Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1 896,0
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге
5 776,4
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
425,2
Атбасар қаласында Ағыбай батыр көшесі, 57 бойынша бес қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
3 915,0
Атбасар қаласында Ағыбай батыр көшесі, 53 "а" бойынша төрт қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 408,0
Атбасар қаласында Ш.Уәлиханов көшесі, 14 бойынша бес қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 296,0
Атбасар қаласының Буденный, Х.Қошанбаев көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
33 175,8
Атбасар қаласының Мир, М.Мәметова көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 257,7
Атбасар қаласының Жеңіс, С.Сейфуллин көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
63 380,1
Атбасар қаласының Әлия Молдағұлова, Электростанционная көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
34 515,9
Атбасар қаласының Өндіріс көшесі көше-жол желісін орташа жөндеу (Н. Нұрсейітов көшесінен Жеңіс көшесіне дейін)
29 109,9
Атбасар қаласының Ағыбай батыр, Урицкий көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
9 844,8
Атбасар ауданының Новосельское ауылында Бірлік көшесі бойынша асфальтбетонды жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 606,5
Атбасар ауданының Сочинское ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23 860,5
Атбасар ауданы Сепе ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
217 750,4
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 486,1
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3 114,2
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
18 493,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындығына
147 174,0
Атбасар қаласында су құбыры және кәріз желілерін күрделі жөндеу
41 845,5
Атбасар қаласындағы № 1 қазандықты күрделі жөндеу
50 000,0
Аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқытуға
87,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына