О снятии карантина
Решение акима Колутонского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 30 октября 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 ноября 2020 года № 8126
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Астраханского района от 28 октября 2020 года № 01-16-357, аким Колутонского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с возникновением болезни грипп птиц на территории станции Колутон Колутонского сельского округа Астраханского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Колутонского сельского округа Астраханского района "Об установлении карантина" от 25 сентября 2020 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8041, опубликовано 1 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Колутонского
сельского округа
Ж.Асылбекова

Карантинді тоқтату туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Колутон ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 8126 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 28 қазандағы № 01-16-357 ұсынуы бойынша, Колутон ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы Колутон ауылдық округінің Колутон станциясы аумағында құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Астрахан ауданы Колутон ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8041 болып тіркелген, 2020 жылғы 1 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Колутон ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы
Ж.Асылбекова