О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-46/3-19 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2020 года № 6С-48/3-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2020 года № 7828
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-46/3-19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7626, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
доходы – 98 742,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 403,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 339,4 тысяч тенге;
2) затраты – 98 742,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 228,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 994,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 254,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 980,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 228,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-46/3-19 "2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 6С-48/3-20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 7828 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-46/3-19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7626 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 742,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 72 339,4 мың теңге;
2) шығындар – 98 742,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 228,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 994,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 254,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 980,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 228,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 469,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 378,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 091,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 769,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -300,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа имени Олжабай батыра на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 000,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 795,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 000,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Бестогайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 325,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 725,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 325,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Учесть, что в бюджете города Ерейментау на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 44 к настоящему решению.";
приложения 1, 7, 10, 16, 25, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 469,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 091,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 769,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 000,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 795,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 000,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Бестоғай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 325,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 725,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 325,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 16-1 тармағымен толықтырылсын:
"16-1. 2020 жылға Ерейментау қаласының бюджетінде осы шешімнің 44-қосымшасына сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 16, 25, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;