Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в районе Биржан сал на 2021 год
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 27 ноября 2020 года № а-11/305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2020 года № 8190
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по району Биржан сал на 2021 год, согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по району Биржан сал на 2021 год, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Биржан сал Д.Есжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
района Биржан сал
от 27 ноября 2020 года
№ а-11/305
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по району Биржан сал на 2021 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степняк су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Биржан сал
48
6,2
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "ПО "Кокше-Цемент"
624
0,3
Приложение 2
к постановлению акимата
района Биржан сал
от 27 ноября 2020 года
№ а-11/305
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по району Биржан сал на 2021 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степняк су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Биржан сал
48
6,2
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "ПО "Кокше-Цемент"
624
0,6

2021 жылға арналған Біржан сал ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № а-11/305 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 8190 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, 27-бабының 1 тармағының 2), 3) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға арналған Біржан сал ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. 2021 жылға арналған Біржан сал ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т. Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Д.Есжанов
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 қарашадағы
№ а-11/305 қаулысына
1 қосымша
2021 жылға арналған Біржан сал ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
Біржан сал ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Степняк су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
48
6,2
2
"ПО "Кокше-Цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
624
0,3
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 қарашадағы
№ а-11/305 қаулысына
2 қосымша
2021 жылға арналған Біржан сал ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
Біржан сал ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Степняк су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
48
6,2
2
"ПО "Кокше-Цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
624
0,6