О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 63/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 18 сентября 2020 года № 76/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 сентября 2020 года № 8031
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 63/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7656, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21422,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 492 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3336,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17594 тысячи тенге;
2) затраты – 21422,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17536,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 462 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2346,1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 14728 тысяч тенге;
2) затраты – 17536,1 тысяча тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 28512,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1311 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 370,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 26831 тысяча тенге;
2) затраты – 29109,4 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 16 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 27314,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 271 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 3848,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23195 тысяч тенге;
2) затраты – 27314,8 тысяч тенге;";
приложения 1, 7, 10, 13, 22, 28, 31, 46, 55 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Л.Репутацкий
Секретарь С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 18 сентября
2020 года № 76/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 63/2
Бюджет города Есиль на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63/2 "2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 76/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қыркүйекте № 8031 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7656 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 21422,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3336,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17594 мың теңге;
2) шығындар – 21422,9 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 17536,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2346,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14728 мың теңге;
2) шығындар – 17536,1 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 28512,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 370,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26831 мың теңге;
2) шығындар – 29109,4 мың теңге;";
16 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 27314,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 271 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3848,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23195 мың теңге;
2) шығындар – 27314,8 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 22, 28, 31, 46, 55 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л.Репутацкий
хатшысы С.Агымбаева
"КЕЛICIЛДI"
Есіл ауданының әкімдігі
Есіл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 76/2 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 63/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Есіл қаласының бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер