О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 3 марта 2017 года № 6С-9/4 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Жаркаинского районного маслихата" и его описание"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2020 года № 6С-55/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2020 года № 7934
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Жаркаинского районного маслихата" и его описание" от 3 марта 2017 года № 6С-9/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5868, опубликовано 12 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
Б.Аубакиров
Секретарь
Жаркаинского районного маслихата
У.Ахметова

"Жарқайың аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 6С-9/4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 6С-55/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 шілдеде № 7934 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "Жарқайың аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 наурыздағы № 6С-9/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5868 тіркелген, 2017 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Аубакиров
Жарқайың аудандық мәслихатының
хатшысы
У.Ахметова