О снятии карантина
Решение акима села Шойындыколь Жаркаинского района Акмолинской области от 21 октября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2020 года № 8084
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 20 октября 2020 года № 01-28-384, аким села Шойындыколь РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с возникновением болезни грипп птиц на территории села Шойындыколь Жаркаинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима села Шойындыколь Жаркаинского района "Об установлении карантина" от 22 сентября 2020 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8032, опубликовано 22 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Шойындыколь Н.Бердығали

Карантинді тоқтату туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылы әкімінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 8084 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 қазандағы № 01-28-384 ұсынуы бойынша, Шойындыкөл ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылының аумағында құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылы әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8032 болып тіркелген, 2020 жылғы 22 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шойындыкөл ауылының әкімі Н.Бердығали