О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-50-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2020 года № 6ВС-57-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 июня 2020 года № 7885
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-50-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7644, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5064417 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 677184 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5463 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18490 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4363280 тысяч тенге;
2) затраты – 5248402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 158679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170549 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11870 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-342664) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 342664 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата
К. Кусаиновгр
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 10 июня
2020 года № 6ВС-57-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-50-1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5

Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-50-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 6ВС-57-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 7885 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-50-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7644 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5064417 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 677184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18490 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4363280 мың теңге;
2) шығындар – 5248402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 158679 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170549 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11870 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-342664) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 342664 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К.Кусаинов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 маусымдағы
№ 6ВС-57-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-50-1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5

176144
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
20294
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес - идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
15906
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
804
на выплату государственной адресной социальной помощи
45375
на гарантированный социальный пакет детям
24564
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3185
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7146
на общественные работы
22000
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
36870
Отдел образования
527870
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
50827
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
2271
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
289507
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
185265
Отдел культуры и развития языков
20031
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20031
Целевые трансферты на развитие
121488
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Ишимское Жаксынского района Акмолинской области
121488
Бюджетные кредиты
23859
в том числе:
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
23859

176144
жалақына ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
20294
NEETсанатындағы жастарға және табыс аз көпбалалы отбасыларға, табыс аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
15906
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
804
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
45375
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
24564
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3185
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
7146
қоғамдық жұмысқа
22000
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халақтың төлемдерін өтеуге
36870
Білім беру бөлімі
527870
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
50827
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
2271
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
289507
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
185265
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20031
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20031
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
121488
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылының су құбырлары тораптырын реконструкциялау
121488
Бюджеттік кредиттер
23859
оның ішінде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
23859