Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаксынском районе на 2021 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № а-4/253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2020 года № 8186
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаксынском районе на 2021 год, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейдахметову Л.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаксынского района
от "30" ноября 2020 года
№ а-4/253
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Жаксынском районе на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Урожай"
226
0,4
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "АйБат"
89
1,1
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаксынского района
от "30" ноября 2020 года
№ а-4/253
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаксынском районе на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Урожай"
226
0,4
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "АйБат"
89
1,1

2021 жылға арналған Жақсы ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотаcын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-4/253 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 8186 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық- атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес, 2021 жылға арналған Жақсы ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Ш. Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі Б.Малгаждаров
Жақсы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "30" қарашадағы
№ а-4/253 қаулысына
1-қосымша
2021 жылға арналған Жақсы ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"Урожай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
226
0,4
2
"АйБат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
89
1,1
Жақсы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "30" қарашадағы
№ а-4/253 қаулысына
2-қосымша
2021 жылға арналған Жақсы ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
Урожай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
226
0,4
2
"АйБат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
89
1,1