О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 3 декабря 2020 года № 6ВС-64-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2020 года № 8235
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7643, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 88491 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73171 тысяч тенге;
2) затраты – 92317,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3826,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3826,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34208,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5801 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27801,9 тысяч тенге;
2) затраты – 125396 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-91187,1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91187,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25779,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;

Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 6ВС-64-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 8235 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7643 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88491 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73171 мың теңге;
2) шығындар – 92317,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3826,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3826,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34208,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 606 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27801,9 мың теңге;
2) шығындар – 125396 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-91187,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91187,1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25779,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 19571,6 тысяч тенге;
2) затраты – 27347,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1567,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1567,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 542 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16007 тысяч тенге;
2) затраты – 23243,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3746,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3746,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Киевское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16143,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1584 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2727,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11832,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16143,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16353,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1435 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1341,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13576,9 тысяч тенге;
2) затраты – 16353,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14498,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 777,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 811,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12910 тысяч тенге;
2) затраты – 14498,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 19571,6 мың теңге;
2) шығындар – 27347,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1567,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1567,5 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19497 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 542 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2948 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16007 мың теңге;
2) шығындар – 23243,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3746,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3746,8 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16143,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2727,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11832,1 мың теңге;
2) шығындар – 16143,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16353,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1341,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13576,9 мың теңге;
2) шығындар – 16353,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14498,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 777,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 811,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12910 мың теңге;
2) шығындар – 14498,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;

1) доходы – 24665,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 623 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1766,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22276 тысяч тенге;
2) затраты – 24665,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1437,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13592,8 тысяч тенге;
2) затраты – 25781,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9935,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9935,6 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17997,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 484 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17505,1 тысяч тенге;
2) затраты – 17997,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 3 декабря
2020 года № 6ВС-64-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6ВС-51-1
Бюджет на 2020 год
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

1) кірістер – 24665,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 623 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1766,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22276 мың теңге;
2) шығындар – 24665,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1437,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13592,8 мың теңге;
2) шығындар – 25781,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9935,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9935,6 мың теңге.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17997,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17505,1 мың теңге;
2) шығындар – 17997,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 6ВС-64-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-51-1 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2020 жылға арналған бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

450
на услуги по изготовлению информационных стендов
120
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
51
на обеспечение деятельности аппарата акима села Жаксы
1420,6
услуги по ремонту уличного освещения по улице Жакупова села Жаксы
680
приобретение товарно-материальных ценностей для бесперебойной подачи воды в селе Жаксы
3245
на предоставление право постоянного землепользования на земельные участки для обслуживания и эксплуатации линии электропередач уличного освещения Абай, Тауелсиздик, Дорожная, Кали Еспенбетулы в селе Жаксы
680,4
услуги по установке видеонаблюдения в микрорайоне села Жаксы
2890
составление землеустроительных проектов, установление (вынос) границ земельных участков и изготовление идентификационных документов по установке 5- для строительства и эксплуатации скважинного водозабора и водовода в селе Жаксы
650
текущий ремонт освещения улиц села Жаксы
3500
работы по замене уличных светильников
2425
изготовление и установка флагштока с государственными символами
4200
услуги по изготовлению и установке детской площадки
7999,8
услуги по вывозу снега
2000
ямочный ремонт дорог по селу Жаксы
7000
средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Ауэзова в селе Жаксы
2000
приобретение насоса для бесперебойной подачи воды населению села Жаксы
2466
изготовление цветников для оформления улиц села Жаксы
2834,8
приобретение снегоуборочных машин
556,4
приобретение спиралешовных труб
1482
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
7859,9
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
350
на услуги по изготовлению информационных стендов
120
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
25,5
на обеспечение деятельности аппарата акима Жанакийминского сельского округа
1070
услуги по установке видеонаблюдения
1586
приобретение мотопомпы
353,4
приобретение служебного автомобиля LADA
4250
услуги по составлению сметной документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог
105
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
4120,6
на услуги по изготовлению информационных стендов
80
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима Запорожского сельского округа
2835
приобретение запасных частей для пожарной машины
434
приобретение мотопомпы
350,9
на услуги по компьютерному обслуживанию
2,6
приобретение скважинного насоса
401,1
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
2707,4
на услуги по изготовлению кабинок для голосования

450
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
120
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
51
Жақсы ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
1420,6
Жақсы ауылының Жақыпов көшесі бойынша көше жарығын жөндеу жөніндегі қызметтер
680
Жақсы ауылында суды үздіксіз беру үшін тауарлық-материалдық құндылықтарды сатып алу
3245
Жақсы ауылындағы Абай, Тәуелсіздік, Дорожная, Қали Еспенбетұлы көшелерін жарықтандырудың электр беру желілеріне қызмет көрсету және пайдалану үшін жер учаскелеріне тұрақты жер пайдалану құқығын беруге
680,4
Жақсы ауылының шағын ауданында бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
2890
Жақсы ауылында ұңғымалық су тартқышты және су тартқышты салу және пайдалану үшін жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің шекараларын белгілеу (шығару) және 5 орнату бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындау
650
Жақсы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
3500
көше шамдарын ауыстыру бойынша жұмыстар
2425
мемлекеттік рәміздермен флагшток дайындау және орнату
4200
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
7999,8
қар шығару бойынша қызметтер
2000
Жақсы ауылы бойынша жолдардың шұңқырларын жөндеу
7000
Жақсы ауылындағы Әуезов көшесі бойынша кентішілік жолды орташа жөндеу
2000
Жақсы ауылының тұрғындарына үздіксіз су беру үшін сорғы сатып алу
2466
Жақсы ауылының көшелерін безендіру үшін гүлзарлар дайындау
2834,8
қар жинайтын машиналарды сатып алу
556,4
спираль салғыш құбырларды сатып алу
1482
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
7859,9
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
350
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
120
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
25,5
Жаңа Қийма ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
1070
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1586
қозғалтқыш сорғыларын сатып алу
353,4
LADA қызметтік автокөлігін сатып алу
4250
кентішілік жолдарды орташа жөндеуге сметалық құжаттама жасау бойынша қызметтер
105
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
4120,6
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
80
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Запорожье ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
2835
өрт сөндіру машинасына қосалқы бөлшектерді сатып алу
434
қозғалтқыш сорғысын сатып алу
350,9
компьтерлік қызмет көрсету бойынша қызметтерге
2,6
ұңғымалық сорғыны сатып алу
401,1
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
2707,4
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге

100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на изготовление сметной документации на ремонт внутрипоселковой дороги по улице Школьная в селе Подгорное
15
на оплату уличного освещения
180
на проведение экспертизы уличного освещения
150
на обеспечение деятельности аппарата акима села Подгорное
820,6
на изготовление и выдачу идентификационных документов на земельные участки, установление границ на строительство и установку опор освещения по улицам Гагарина, Комсомольская и Школьная села Подгорное
437,6
услуги по установке видеонаблюдения
727
приобретение строительных материалов для проведения текущего ремонта здания водонасосной станции села Подгорное
633
приобретение насоса и станции управления скважинными насосами
872,8
плата за обеспечение бесперебойного доступа к данным реестра государственного имущества
37
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
7315,7
на услуги по изготовлению информационных стендов
120
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима Беловодского сельского округа
756
на оформление земельного участка, государственного акта под административное здание в селе Перекатное
116,2
услуги по изготовлению и установке детской площадки
2475,2
текущий ремонт дороги по улице Линейная в селе Перекатное
2066,4
ограждение детской игровой площадки в селе Беловодское и селе Перекатное
840,7
приобретение лавок для детской площадки в село Беловодское и село Перекатное
154
приобретение скважинных насосов в село Беловодское и село Перекатное
770,2
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
6386,2
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
150
на услуги по изготовлению информационных стендов
60
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима Ишимского сельского округа
2311
услуги по установке видеонаблюдения
1027
изготовление и установка пандуса
400
услуги по вывозу неопасных отходов в селе Ишимское
400
разработка проектно-сметной документации на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
1569,2
разработка топографической съемки на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
452
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
11332
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
150
на услуги по изготовлению информационных стендов
80
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
текущий ремонт ограждения водозабора села Моховое Калининского сельского округа

100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
Подгорное ауылында Школьная көшесіндегі кентішілік жолды жөндеуге сметалық құжаттаманы дайындауға
15
көше жарығын төлеуге
180
көше жарығына сараптама жүргізуге
150
Подгорное ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
820,6
Подгорное ауылының Гагарин, Комсомольская және Школьная көшелері бойынша жер учаскелеріне сәйкестендіру құжаттарын дайындауға және беруге, жарықтандыру тіреулерін салуға және орнатуға шекараларын белгілеуге
437,6
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Подгорное ауылының су сорғыш станциясының ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізу үшін құрылыс материалдарын сатып алу
633
сорғы және ұңғымалық сорғыларды басқару станциясын сатып алу
872,8
Мемлекеттік мүлік тізілімінің деректеріне үздіксіз қол жеткізуді қамтамасыз ету үшін төлем
37
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
7315,7
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
120
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Беловод ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
756
Перекатное ауылында жер учаскесін, мемлекеттік актіні әкімшілік ғимарат етіп ресімдеуге
116,2
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
2475,2
Перекатное ауылында Линейная көшесі бойынша жолды ағымдағы жөндеу
2066,4
Беловод ауылындағы және Перекатное ауылындағы балалар ойын алаңын қоршау
840,7
Беловод ауылында және Перекатное ауылындағы балалар алаңы үшін орындықтар сатып алу
154
Беловод ауылында және Перекатное ауылында ұңғымалық сорғылар сатып алу
770,2
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
6386,2
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
150
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
60
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Ешім ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
2311
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1027
пандус дайындау және орнату
400
Ешім ауылында қауіпсіз қалдықтарды шығару бойынша қызметтер
400
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
1569,2
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" топографиялық түсірілімін әзірлеу
452
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
11332
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
150
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
80
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Калинин ауылдық округінің Моховое ауылындағы су жинау қоршауын ағымдағы жөндеу

161,1
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
1704,9
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима села Новокиенка
365
на оплату услуг связи
164,2
на разработку проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизой на "Строительство уличного освещения в селе Новокиенка по улице Октябрьская"
1018,7
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
1572,6
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на обеспечение деятельности аппарата акима села Терсакан
550
на разработку проектно-сметной документации для освещения улиц в селе Терсакан
882,6

161,1
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
1704,9
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Новокиенка ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
365
байланыс қызметтерін төлеуге
164,2
"Новокиенка ауылындағы Октябрьская көшесі бойынша көше жарығының құрылысына" кешенді ведомстводан тыс сараптамадан өткізумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
1018,7
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
1572,6
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
Терісаққан ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
550
Терісаққан ауылындағы көшелерді жарықтандыру үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
882,6