О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 1/48 "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2020-2022 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2020 года № 2/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2020 года № 8230
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 1/48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7645, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 577,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 768,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 809,0 тысяч тенге;
2) затраты – 103 230,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-39 653,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 653,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 287,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 087,4 тысяч тенге;
2) затраты – 16 287,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/48 "2020-2022 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 2/59 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 8230 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7645 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 577,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 768,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46 809,0 мың теңге;
2) шығындар – 103 230,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39 653,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39 653,9 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
" 3. 2020-2022 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 287,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 087,4 мың теңге;
2) шығындар – 16 287,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 16 371,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 054,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 317,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 371,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 975,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 294,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 681,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 975,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 625,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 618,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –12 007,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 625,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 155,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 134,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 021,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 155,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 824,3 тысяч тенге, в том числе:

1) кірістер – 16 371,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 054,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 317,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 371,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 975,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 294,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 681,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 975,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –13 625,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 618,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 007,0 мың теңге;
2) шығындар –13 625,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 155,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 134,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 021,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 155,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 824,3 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 2 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 324,3 тысяч тенге;
2) затраты – 19 824,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 024,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 475,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 549,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 024,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Мажитова
Секретарь Коргалжынского районного маслихата О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б. Жанбаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 2/59
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 1/48
Бюджет Коргалжынского сельского округа на 2020 год
Категория
сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

салықтық түсімдер – 2 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –17 324,3 мың теңге;
2) шығындар – 19 824,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2020-2022 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 024,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 475,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 549,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 024,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрайымы Б.Мажитова
Қорғалжын аудандық мәслихатының хатшысы О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 2/59 шешіміне
1 - қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/48 шешіміне
1 - қосымша
2020 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті
Санаты
мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР