О признании утратившим силу решения Сандыктауского районного маслихата от 28 марта 2017 года № 10/4 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области" и его описание"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 июля 2020 года № 45/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июля 2020 года № 7959
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области" и его описание" от 28 марта 2017 года № 10/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5913, опубликовано 5 мая 2017 года в районной газете "Сандыктауские вести").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Е.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев

Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 10/4 "Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 шілдедегі № 45/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 7959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 28 наурыздағы № 10/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5913 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда "Сандыктауские вести" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Бектуров
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үисімбаев