О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 38/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 июля 2020 года № 45/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июля 2020 года № 7966
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 38/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7636, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 392 899,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 402 228,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 286,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 250,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 973 135,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 887 033,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 683,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 765,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 082,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 816,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –521 816,6 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 5 167,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 3, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е.Бектуров
Секретарь районного маслихата С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 10 июля
2020 года № 45/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 38/1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 шілдедегі № 45/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 шілдеде № 7966 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7636 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 392 899,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 402 228,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 286,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 973 135,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 887 033,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 683,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 39 765,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 082,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 816,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 816,6 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 5 167,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
жоғарыда аталған шешімнің 1, 3, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Бектуров
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Үисімбаев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 45/1 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

27 827,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
744,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 340,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 550,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
10 067,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
10 067,1
02
Оборона
10 763,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 763,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 216,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 247,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
628,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
628,0
04
Образование
2 452 414,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 442 604,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 234,9
003
Общеобразовательное обучение
1 907 643,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 800,0
006
Дополнительное образование для детей
66 407,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
62 951,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 666,8
023
Методическая работа
42 450,7
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
250 806,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
75 643,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 810,0
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9 810,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
304 947,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
268 871,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

27 827,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
744,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 340,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 550,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10 067,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 067,1
02
Қорғаныс
10 763,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 763,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 216,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 247,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
628,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
628,0
04
Білім беру
2 452 414,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 442 604,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 234,9
003
Жалпы білім беру
1 907 643,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 800,0
006
Балаларға қосымша білім беру
66 407,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
62 951,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 666,8
023
Әдістемелік жұмыс
42 450,7
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
250 806,9
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
75 643,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 810,0
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9810,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
304 947,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
268 871,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

21 000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 162 346,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 088 240,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33 906,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
40 200,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
234 123,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
207 527,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 613,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
169 443,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
24 988,0
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
5 483,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 057,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 557,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 500,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 539,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3 233,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 106,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 200,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
65 405,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 278,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 278,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 435,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 435,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29 257,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 257,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
10 000,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

21 000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 162 346,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 088 240,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33 906,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40 200,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
234 123,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
207 527,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 613,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
169 443,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
24 988,0
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
5 483,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 057,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 557,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 500,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 539,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 233,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1 106,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 200,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
65 405,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 278,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 278,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 435,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 435,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
29 257,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 257,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
10 000,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру

4 701,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
159 530,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1 332,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
4 956,0
На доплату учителям со степенью магистра
5 000,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
4 947,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
3 162,0
На ремонты объектов образования, в том числе:
7 420,0
на текущий ремонт Жыландинской основной школы
2 420,0
на текущий ремонт Новоромановской основной школы
5 000,0
На приобретение блочно-модульных котельных
31 589,0
На приобретение школьных автобусов
13 065,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
50 754,2
капитальный ремонт Балкашинской средней школы № 1
24 674,3
капитальный ремонт детского сада "Мирас"
4 560,9
капитальный ремонт Сандыктауской средней школы
21 519,0
На обеспечение системами видеонаблюдения организации дошкольного и среднего образования
6 000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 897,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
7 006,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
200,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
9 816,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
15 875,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90 666,7
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
70 941,4
благоустройство спортивно-игровых площадок села Балкашино
14 125,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 км) в селе Балкашино
8 300,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 км) в селе Сандыктау
7 000,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Балкашино
10 000,0
средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Балкашино

4 701,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
159 530,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
1 332,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
4 956,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
5 000,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
4 947,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
3 162,0
Білім беру объектілерін жөндеуге, оның iшiнде:
7 420,0
Жыланды негізгі мектептің ағымдағы жөндеу
2 420,0
Новоромановская негізгі мектептің ағымдағы жөндеу
5 000,0
Блоктық-модульдік қазандық сатып алуға
31 589,0
Мектептік автобустарды сатып алуға
13 065,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
50 754,2
№ 1 Балкашино орта мектебін күрделі жөндеу
24 674,3
"Мирас" бала бақшасын күрделі жөндеу
4 560,9
Сандықтау орта мектебін күрделі жөндеу
21 519,0
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 897,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7 006,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
200,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
9 816,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
15 875,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 666,7
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
70 941,4
Балкашино ауылында спорттық-ойын алаңдарын абаттандыру
14 125,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды (4,6 км) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
8 300,0
Сандықтау ауылында кентішілік жолдарды (4,6 км) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
7 000,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
10 000,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу