О признании утратившими силу решений Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2020 года № 47/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2020 года № 8045
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Сандыктауского районного маслихата:
1) решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Балкашино Сандыктауского района" от 26 августа 2013 года № 17/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3821, опубликовано 25 октября 2013 года в районной газете "Сандыктауские вести");
2) решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Сандыктауского района" от 6 февраля 2015 года № 30/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4682, опубликовано 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Е.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев

Сандықтау аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 47/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 8045 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданының Балкашино ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициентерін бекіту туралы" 2013 жылғы 26 тамыздағы № 17/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3821 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 қазанда "Сандыктауские вести" аудандық газетінде жарияланған);
2) Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициентерін бекіту туралы" 2015 жылғы 6 ақпандағы № 30/1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4682 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Бектуров
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Үисімбаев