О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 376/55-6 "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2020-2022 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2020 года № 395/59-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2020 года № 7750
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 376/55-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7640, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 750,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 486,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 264,0 тысяч тенге;
2) затраты – 74 940,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 12 190,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –12 190,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 190,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 764,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 37 500,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 859,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 190,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 804,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 376/55-6 "2020-2022 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 395/59-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 7750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 376/55-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7640 болып тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 750,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 486,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 264,0 мың теңге;
2) шығындар – 74 940,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 190,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –12 190,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 190,2 мың теңге.
2020 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 764,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 37 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 859,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 190,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 669,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 804,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 945,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 945,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 945,5 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 669,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 6 000,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 628,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 990,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 638,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 001,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 373,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 373,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 373,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 14 138,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 2 500,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 005,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 717,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 088,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 228,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 24 223,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –24 223,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 223,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 488,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 16 600,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 945,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 945,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 945,5 мың теңге.
2020 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 669,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 628,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 990,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 638,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 001,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 373,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 373,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 373,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 14 138,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 005,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 717,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 088,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 228,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –24 223,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 223,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 488,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 16 600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 275,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 780,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 695,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 364,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 089,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 089,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 089,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 695,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 6 000,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 103,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 962,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 641,0 тысяч тенге;
2) затраты – 65 629,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 12 526,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –12 526,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 526,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 641,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 19 000,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Коянды на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 831,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 495,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 136,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 825,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

"6. 2020-2022 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 275,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 695,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 364,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 089,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 089,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 089,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 695,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 103,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 962,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 641,0 мың теңге;
2) шығындар – 65 629,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 526,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –12 526,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 526,7 мың теңге.
2020 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 641,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 19 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 831,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 136,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 825,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 994,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –6 994,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 994,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 4 136,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 284,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 910,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 174,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 284,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 634,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 540,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 709,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 843,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 766,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 256,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 547,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 547,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 547,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 10 142,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 1 624,0 тысяч тенге.".

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 994,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 994,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 994,8 мың теңге.
2020 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 4 136,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 10 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 284,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200,0 мың тенге;
трансферттердің түсімдері – 12 174,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 284,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 000,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 634,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 540,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 709,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 843,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 766,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 256,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 547,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 547,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 547,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 10 142,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 624,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".