О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2020 года № 438/66-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2020 года № 8038
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7616, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 332 374,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 679 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 713,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 519 742,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 103 253,4 тысяч тенге;
2) затраты – 39 728 589,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 320 966,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 420 867,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 901,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 99 257,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 816 438,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 816 438,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 879 380,0 тысяч тенге;
погашение займов – 99 901,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 959,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета и кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов бюджету района согласно приложению 5.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 301 950,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 438/66-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 8038 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7616 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 332 374,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 679 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 713,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 519 742,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 103 253,4 мың теңге;
2) шығындар – 39 728 589,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 320 966,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 420 867,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 901,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 99 257,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 816 438,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 816 438,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4 879 380,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 99 901,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 959,3 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы трансферттер мен облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 301 950,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

24 943,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
24 943,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
160 162,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
160 162,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 179,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 944,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 825,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
310,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
37 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 100,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
15 569,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
15 569,9
02
Оборона
96 510,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
96 510,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 550,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
79 960,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7 000,0
04
Образование
17 833 874,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 633 523,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 632,0
003
Общеобразовательное обучение
9 687 322,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
136 310,7
006
Дополнительное образование для детей
49 956,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
373 523,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
35 973,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
366,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

24 943,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 943,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
160 162,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
160 162,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 179,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 944,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 825,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
310,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
37 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 100,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
15 569,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 569,9
02
Қорғаныс
96 510,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
96 510,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 550,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
79 960,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7 000,0
04
Білім беру
17 833 874,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 633 523,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 632,0
003
Жалпы білім беру
9 687 322,8
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
136 310,7
006
Балаларға қосымша білім беру
49 956,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
373 523,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
35 973,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
366,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

99 901,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
99 901,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
36 959,3
Остатки бюджетных средств
36 959,3
Свободные остатки бюджетных средств
36 959,3
Приложение 2 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 сентября
2020 года № 438/66-6
Приложение 4 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
16 948 818,1
Целевые текущие трансферты, в том числе:
4 843 440,1
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
388 650,1
на развитие рынка труда
88 835,1
на выплату государственной адресной социальной помощи
125 017,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
9 469,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3 196,0
на оказание услуг специалиста жестового языка
224,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8 834,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
35 115,0
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
117 960,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
41 311,7
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 297,9
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
9 013,8
Отдел образования района (города областного значения)
4 413 478,3
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
1 005 842,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
1 067 874,0
на оплату труда педагогам
400 000,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
40 992,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
1 855 640,3
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
43 130,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:

99 901,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
99 901,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
36 959,3
Бюджет қаражаты қалдықтары
36 959,3
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
36 959,3
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 438/66-6 шешіміне
2-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
4-қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы, оның ішінде:
16 948 818,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
4 843 440,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
388 650,1
еңбек нарығын дамытуға
88 835,1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
125 017,0
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар
9 469,0
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
3 196,0
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
224,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
8 834,0
үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
35 115,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
117 960,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
41 311,7
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
32 297,9
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
9 013,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 413 478,3
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
1 005 842,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 067 874,0
педагогтарға еңбекақы төлеуге
400 000,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
40 992,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 855 640,3
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
43 130,0
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:

11 684 511,0
Отдел строительства района (города областного значения)
6 246 621,0
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области (привязка) (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
308 847,0
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 4) в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
256 865,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области
326 094,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
1 000 000,0
Реконструкция разводящих сете водоснабжения в селе Шубар Целиноградского района Акмолинской области
541 702,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Целиноградского района Акмолинской области
558 283,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Ынтымак (Фарфоровый) Целиноградского района Акмолинской области
500 308,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жанажол Караоткельского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области
436 054,0
Строительство 45 квартирного жилого дома в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области (позиция 6)
171 027,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель
354 609,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы (позиция 1)
372 000,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы (позиция 2)
465 000,0
Строительство школы на 1 200 мест в селе Косшы
697 500,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол, Целиноградского района
258 332,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 321 890,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района
1 059 084,0
Строительство улично-дорожной сети села Нуресиль, Целиноградского района
590 916,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы Целиноградского района
390 600,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Косшы (2 очередь)
1 103 724,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Коянды
1 177 566,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 116 000,0
Строительство электроснабжения 1 очереди 96-Разъезда Целиноградского района Акмолинской области
193 347,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области
922 653,0
Бюджетные кредиты, в том числе:
420 867,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
420 867,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
420 867,0
Приложение 3 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 сентября
2020 года № 438/66-6
Приложение 5 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Целевые трансферты из областного бюджета и кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов бюджету района на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:

11 684 511,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 246 621,0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (позиция 2) (байлау) (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
308 847,0
Қосшы ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (4 позиция)
256 865,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
326 094,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
1 000 000,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
541 702,0
Целиноград ауданы Төңкеріс ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
558 283,0
Целиноград ауданы Ынтымақ ауылында (Фарфоровый) сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
500 308,0
Целиноград ауданы, Қараөткел ауылдық округі, Жаңажол ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңғырту
436 054,0
Целиноград ауданының Ақмол ауылында 45 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы (6 позиция)
171 027,0
Қараөткел ауылында 280 орындық балабақша құрылысы
354 609,0
Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысы (позиция 1)
372 000,0
Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысы (позиция 2)
465 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы
697 500,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
258 332,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 321 890,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы
1 059 084,0
Целиноград ауданы Нұресіл ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы
590 916,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы
390 600,0
Қосшы ауылындағы көше-жол желісінің құрылысы (2 кезек)
1 103 724,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды ауылында көше-жол желісін салу
1 177 566,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 116 000,0
Целиноград ауданы 96-разъездін 1-ші кезегін электрмен жабдықтау
193 347,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы жылу көзі мен жылу желілерін қайта жаңарту
922 653,0
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
420 867,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
420 867,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
420 867,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 438/66-6 шешіміне
3-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы трансферттер мен облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы, оның ішінде:

11 893 141,8
Целевые текущие трансферты, в том числе:
4 112 002,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 992,1
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
9 917,1
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 813,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
16 154,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
9 300,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20 811,0
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 200,0
на оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа для лиц старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями
35 797,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 964,0
на увеличение размера подъемного пособия
16 864,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 100,0
Отдел образования района (города областного значения)
1 885 625,0
на открытие IT-классов в школах
7 795,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
35 146,0
на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
83 010,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
54 490,0
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
8 870,0
на приобретение компьютеров для школ
29 340,0
на приобретение кабинетов робототехники
7 745,0
на оснащение ресурсных центров
12 764,0
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
998 604,0
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
4 769,0
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
8 502,0
на доплату учителям со степенью магистра
15 521,0
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
3 912,0
на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
25 916,0
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
16 661,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования

11 893 141,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
4 112 002,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 992,1
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
9 917,1
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
5 813,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін
16 154,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
9 300,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
20 811,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру үшін
2 200,0
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
35 797,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 964,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
16 864,0
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
2 100,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 885 625,0
мектептерде IT-сыныптарын ашуға
7 795,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
35 146,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
83 010,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
54 490,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
8 870,0
мектептерге компьютерлерді сатып алуға
29 340,0
робототехника кабинеттерді сатып алуға
7 745,0
ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
12 764,0
жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
998 604,0
мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
4 769,0
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
8 502,0
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
15 521,0
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін қосымша ақы төлеуге
3 912,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
25 916,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
16 661,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға

4 572,0
на оплату труда педагогам
400 000,0
на обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
20 000,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
13 378,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
15 286,0
на приобретение школьных автобусов для объектов образования
119 344,0
Отдел строительства района (города областного значения)
37 000,0
на приобретение здания
37 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 672 244,8
Средний ремонт улицы Республика села Косшы Целиноградского района
10 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги села Караоткель Целиноградского района
373 052,2
Средний ремонт дороги села Косшы Целиноградского района от дороги районного значения до центра отдыха Green Park
53 400,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кабанбай Батыра Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кажымукан Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Аккайын (Малотимофеевка) Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Отемис Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тонкерис Целиноградского района
1 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Косшы Целиноградского района
799 888,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Талапкер Целиноградского района
330 904,5
Средний ремонт дорог в селе Зеленый гай Целиноградского района Акмолинской области
100 000,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
398 176,9
Капитальный ремонт кабельной линии электроснабжения в селе Косшы
169 400,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт комплекса очистных сооружений в селе Косшы
20 343,0
Текущий ремонт канализационных сетей и сооружений села Косшы Целиноградского района
98 395,3
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
100 000,0
Благоустройство территории в селе Родина

4 572,0
педагогтарға еңбекақы төлеуге
400 000,0
мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
20 000,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
13 378,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
15 286,0
бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
119 344,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
37 000,0
ғимарат сатып алуға
37 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 672 244,8
Целиноград ауданы Қосшы ауылында Республика көшесін орташа жөндеу
10 000,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылының автомобиль жолын күрделі жөндеу
373 052,2
Целиноград ауданы Қосшы ауылының аудандық маңызы бар жолдан Green Park демалыс орталығына дейінгі жолын орташа жөндеу
53 400,0
Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Аққайын (Малотимофеевка) ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Өтеміс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Төңкеріс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
799 888,1
Целиноград ауданы Талапкер ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
330 904,5
Ақмола облысы Целиноград ауданы Зеленый гай ауылындағы жолдарды орташа жөндеу
100 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
398 176,9
Қосшы ауылындағы электрмен жабдықтаудың кәбілдік желісін күрделі жөндеу
169 400,0
Қосшы ауылындағы тазарту имараттары кешенін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
20 343,0
Целиноград ауданы Косшы ауылындағы кәріз желілерімен құрылыстарын ағымдағы жөндеу
98 395,3
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға
100 000,0
Родина ауылындағы аумақты абаттандыру

10 038,6
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
3 322 625,5
Отдел строительства района (города областного значения)
1 926 909,5
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 4) в селе Косшы Целиноградского района
52 215,0
Разработка проектно-сметной документации на "Строительство многоквартирного жилого дома в селе Акмол (позиции 1-2) по программе "Нұрлы жер". Корректировка"
3 395,8
Разработка проектно-сметной документации на "Строительство многоквартирного жилого дома в селе Акмол (позиции 3-26) по программе "Нұрлы жер". Корректировка"
7 879,2
Разработка проектно-сметной документации на "Строительство многоквартирного жилого дома в селе Акмол"
6 303,7
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Акмол (привязка) (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
54 579,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области (сети связи водопровода и канализации)
58 588,0
Разработка проектно-сметной документации на благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам (позиции 4, 5) в селе Косшы
13 853,0
Разработка проектно-сметной документации на благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол
11 720,0
Разработка проектно-сметной документации на благоустройство и строительство инженерных сетей к 26 многоквартирным жилым домам в селе Акмол
26 515,4
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области. (сети связи, водопровод, канализация, теплоснабжение) (позиция 4, позиция 5)
31 000,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (электроснабжение)
6 649,8
Благоустройство и строительство инженерных сетей к 45 квартирному жилому дому в селе Косшы Целиноградского района (сети связи, водопровода и канализации, теплоснабжение) (позиция 1)
7 984,9
Благоустройство многоквартирного жилого комплекса "Курылтай" в селе Косшы Целиноградского района
10 677,7
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района (благоустройство территорий)
11 360,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Косшы Целиноградского района
16 000,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Рахымжан Кошкарбаева Целиноградского района

10 038,6
Нысаналы даму трансферттер, оның ішінде:
3 322 625,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 926 909,5
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы (4 позиция)
52 215,0
"Ақмол ауылында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу (позиция 1-2) "Нұрлы жер" бағдарламасы бойынша. Түзету"
3 395,8
"Ақмол ауылында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу (позиция 3-26) "Нұрлы жер" бағдарламасы бойынша. Түзету"
7 879,2
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 303,7
45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (позиция 2) Ақмол ауылында (байлау) (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
54 579,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (су құбыры мен кәріз байланысы желілері)
58 588,0
Қосшы ауылындағы көп пәтерлі тұрғын үйлерге (позиция 4, 5) инженерлік желілерді салуға және абаттандыруға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13 853,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілерді салуға және абаттандыруға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
11 720,0
Ақмол ауылында 26 көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
26 515,4
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылында 45 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру. (Байланыс желілері, су құбыры, кәріз, жылумен қамтамасыз ету (позиция 4, позиция 5)
31 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылында 45 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (электрмен жабдықтау)
6 649,8
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыру (байланыс, су құбыры және кәріз желілері, жылумен қамтамасыз ету) (позиция 1)
7 984,9
Целиноград ауданы Қосшы ауылында "Құрылтай" көп пәтерлі тұрғын үй кешенінің абаттандыруы
10 677,7
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыру (аумақты абаттандыру)
11 360,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 000,0
Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев аулында электрмен жабдыктау желілерінің құрылысы

5 000,0
Строительство школы на 300 мест в селе Арайлы (Максимовка) Целиноградского района
48 831,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство школы на 300 мест в селе Шубар Целиноградского района Акмолинской области
12 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство школы на 80 мест в селе Раздольное Целиноградского района Акмолинской области
6 485,0
Строительство школы на 80 мест в селе Раздольное Целиноградского района Акмолинской области
100 000,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство школы на 1 200 мест в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
490 854,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Акмол
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Ыбырай Алтынсарина
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Каражар
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Караоткель
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Косшы
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Кызыл суат
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Тайтюбе
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Талапкер
5 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Коянды
1 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Шубар
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Рахымжан Кошкарбаева Целиноградского района
3 252,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Каражар Целиноградского района
3 252,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Кажымукан Целиноградского района
3 722,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Софиевка Целиноградского района
3 722,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Кызылжар Целиноградского района
3 252,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Тонкерис Целиноградский район
2 856,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Арайлы (Максимовка) Целиноградский район
2 856,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Шубар Целиноградский район
2 856,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы Целиноградский район
4 200,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель Целиноградский район
4 200,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области

5 000,0
Целиноград ауданы Арайлы (Максимовка) ауылында 300 орындық орта мектептің құрылысы
48 831,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында 300 орындық мектеп салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Целиноград ауданы Раздольное ауылында 80 орындық мектептің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 485,0
Целиноград ауданы Раздольное ауылында 80 орындық мектептің құрылысы
100 000,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 1 200 орындық мектептің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
490 854,0
Ақмол ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қаражар ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қараөткел ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қосшы ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қызыл суат ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Тайтөбе ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Талапкер ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қоянды ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің құрылысы
1 000,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің құрылысы
1 000,0
Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев ауылындағы 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 252,0
Целиноград ауданы Қаражар ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 252,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 722,0
Целиноград ауданы Софиевка ауылындағы 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 722,0
Целиноград ауданы Қызылжар ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 252,0
Целиноград ауданы Төңкеріс ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2 856,0
Целиноград ауданы Арайлы (Максимовка) ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2 856,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2 856,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 200,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылында 280 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 200,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау

20 358,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
249 533,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Аккайын (Малотимофеевка) Целиноградского района
119 217,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Жанажол Целиноградского района
37 527,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Шубар Целиноградского района
64 069,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Целиноградского района
72 643,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Ынтымак (Фарфоровый) Целиноградского района
62 155,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство разводящих сетей водоснабжения в селе Кызыл суат на новых участках
12 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей водоснабжения (4 очередь) в селе Косшы
25 432,5
Разработка проектно-сметной документации, строительство сетей водоснабжения в селе Тасты Целиноградского района
34 037,6
Разработка проектно-сметной документации, строительство водопроводных сетей водоснабжения на новых участках в селе Арайлы (Максимовка) Целиноградского района
5 712,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство сетей водоснабжения участок №1 участок №2 в селе Караоткель Целиноградского района
29 606,4
Разработка проектно-сметной документации, строительство водовода от насосной станции Каражар до села Косшы Целиноградского района
29 557,5
Строительство школы на 1 200 мест в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (позиция 2)
10 000,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Коянды Целиноградского района
11 492,0
Строительство 45 квартирного жилого дома в селе Акмол (позиция 6) Целиноградского района
38 288,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол, Целиногорадского района
47 222,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
845 109,0
Реконструкция дорог в селе Садовое Целиноградского района
90 797,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района (2 очередь)
20 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство улично-дорожной сети села Караоткель Целиноградского района
30 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района
312 320,0
Строительство улично-дорожной сети села Нуресиль, Целиноградского района

20 358,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
249 533,0
Целиноград ауданының Аққайын (Малотимофеевка) ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялау
119 217,0
Целиноград ауданының Жаңажол ауылында сумен жабдықтау желілерін салу
37 527,0
Целиноград ауданының Шұбар ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялау
64 069,0
Целиноград ауданының Төңкеріс аулында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
72 643,0
Целиноград ауданының Ынтымақ ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
62 155,0
Қызыл суат ауылында жаңа учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілерін салу, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Қосшы ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (4 кезек)
25 432,5
Целиноград ауданы Тасты селосында сумен жабдықтау желілерінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
34 037,6
Целиноград ауданы Арайлы ауылында (Максимовка) жаңа телімдерде сумен жабдықтау су құбыры желілерінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 712,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылында № 1 учаске № 2 учаске сумен жабдықтау желілерінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
29 606,4
Целиноград ауданының Қаражар сорғы станциясынан Қосшы ауылына дейін суағар құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
29 557,5
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы (позиция 1)
10 000,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы (позиция 2)
11 492,0
Қоянды ауылындағы 280 орындық балабақшаны құрылысы
38 288,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
47 222,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
845 109,0
Целиноград ауданы Садовое ауылындағы жолдарды қайта жаңарту
90 797,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылында көше-жол желісінің құрылысы (2 кезек), ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 000,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылының көше-жол желісінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
30 000,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы
312 320,0
Целиноград ауданы Нұресіл ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы

570,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы Целиноградского района
210 422,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Коянды Целиноградского района
50 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы Целиноградского района Акмолинской области улица Абая
131 000,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
550 607,0
Электроснабжение новой застройки в селе Каражар Целиноградского района Акмолинской области
18 672,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Коянды Целиноградского района
38 480,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Караоткель Целиноградского района
36 530,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Косшы Целиноградского района
32 144,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Шубар Целиноградского района
22 596,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Каражар Целиноградского района
20 430,0
Строительство участка магистрального водовода от микрорайона Уркер город Астана до насосной станции 2 подъема села Караоткель Целиноградского района
80 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград су арнасы"
64 832,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноградская коммунальная служба"
34 425,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области
121 700,0
Строительство электроснабжения 1 очереди 96-Разъезда Целиноградского района Акмолинской области
80 798,0
Кредиты, в том числе:
4 458 513,5
Отдел культуры и развития языков
64 946,7
Текущий ремонт помещений сельского дома культуры в селе Тасты Целиноградского района
10 717,0
Текущий ремонт помещений сельского дома культуры в селе Кабанбай батыра Целиноградского района
54 229,7
Отдел образования
866 990,4
Текущий ремонт первого этажа здания школы в селе Жанаесиль
13 664,0
Ремонт кровли детского сада села Жалгызкудук Целиноградского района
10 080,0
Капитальный ремонт средней школы № 26 в селе Маншук Маметовой

570,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы (позиция 2)
210 422,0
Қоянды ауылындағы 280 орындық балабақшаны құрылысы
50 000,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылында 45 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы (6-позиция)
131 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
550 607,0
Целиноград ауданының Қаражар ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
18 672,0
Целиноград ауданы Қоянды ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
38 480,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
36 530,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
32 144,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
22 596,0
Целиноград ауданы Қаражар ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
20 430,0
Астана қаласы Үркер шағын ауданынан Целиноград ауданы Қараөткел ауылында 2 кезең сорғы станцияға дейін магистральды су тартқыш учаскенің құрылысы
80 000,0
"Целиноград су арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының жарғылық капиталды ұлғайтуға
64 832,0
"Целиноград коммуналдық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының жарғылық капиталын ұлғайтуға
34 425,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы жылу көзі мен жылу желілерін қайта жаңарту
121 700,0
Целиноград ауданы Ыбырай Алтынсарин ауылында 1 кезегін электрмен жабдықтау құрылысы
80 798,0
Кредиттер, оның ішінде:
4 458 513,5
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
64 946,7
Тасты ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің үй-жайларын ағымдағы жөндеу
10 717,0
Қабанбай батыр ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің үй-жайларын ағымдағы жөндеу
54 229,7
Білім бөлімі
866 990,4
Жаңаесіл ауылындағы мектеп ғимаратының бірінші қабатына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
13 664,0
Жалғызқұдық ауылындағы балабақша шатырын жөндеу
10 080,0
Мәншүк Маметова ауылындағы № 26 орта мектепті күрделі жөндеуге

394 628,1
Капитальный ремонт школы в селе Косшы
238 209,4
Капитальный ремонт средней школы № 27 села Оразак
210 408,9
Отдел строительства
1 419 898,9
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (благоустройство) к 45 квартирному жилому дому в селе Косшы
58 346,2
Многоквартирный жилой комплекс, расположенный: Акмолинская область Целиноградский район Косшынский сельский округ, село Косшы, учетный квартал 018, земельный участок 1160 (наружные сети водопровода и канализации)
22 973,8
Завершение строительства школы на 1200 мест в селе Коянды
322 737,0
Завершение строительства школы на 120 мест в селе Караменды батыр (Семеновка)
714 626,8
Завершение строительства школы на 120 мест в селе Отемис
301 215,1
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог
1 616 843,3
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Жана Жайнак
638 080,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Шубар
252 373,3
Средний ремонт улично-дорожной сети села Маншук Маметовой, расположенного 1 очередь
82 161,2
Средний ремонт улично-дорожной сети села Опан
66 758,6
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Ынтымак (Фарфоровый)
577 470,1
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства
489 834,2
Текущий ремонт водозабора села Косшы
25 570,0
Ремонт распределительных сетей водоснабжения села Бирлик
69 977,0
Ремонт распределительных сетей водоснабжения села Опан (Антоновка)
58 252,0
Текущий ремонт центральной котельной села Косшы
203 840,0
Текущий ремонт центральной котельной села Акмол
58 195,2
Ремонт котельной в селе Акмол Целиноградского района
74 000,0

394 628,1
Қосшы ауылындағы мектепті күрделі жөндеуге
238 209,4
Оразақ ауылында № 27 орта мектепті күрделі жөндеуге
210 408,9
Құрылыс бөлімі
1 419 898,9
Қосшы ауылындағы 45 шаршы метр тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (абаттандыру) құрылысы
58 346,2
Көп пәтерлі тұрғын үй кешені, орналасқан жері: Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылдық округі Қосшы ауылы, 018 есептік квартал, 1160 жер учаскесі (сыртқы су құбыры және кәріз желілері)
22 973,8
Целиноград ауданы Қоянды ауылындағы 1 200 орындық мектептің құрылысы
322 737,0
Қарамеңді батыр (Семеновка) ауылындағы 120 орындық мектептің құрылысын аяқтауға
714 626,8
Өтеміс ауылындағы 120 орындық мектептің құрылысын аяқтауға
301 215,1
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 616 843,3
Жаңа Жайнақ ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге
638 080,1
Шұбар ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге
252 373,3
Мәншүк ауылының көше-жол жүйесін орташа жөндеуге
82 161,2
Опан ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
66 758,6
Ынтымақ (Фарфоровый) ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге
577 470,1
Тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
489 834,2
Қосшы ауылының су тоғанын ағымдағы жөндеуге
25 570,0
Бірлік ауылының сумен жабдықтау тарату желілерін жөндеуге
69 977,0
Опан (Антоновка) ауылының сумен жабдықтау тарату желілерін жөндеуге
58 252,0
Қосшы ауылының орталық қазандығының ағымдағы жөндеуіне
203 840,0
Ақмол ауылының орталық қазандығының ағымдағы жөндеуіне
58 195,2
Ақмол ауылының қазандығының жөндеуіне
74 000,0