О признании утратившим силу решения акима сельского округа Бектау от 30 сентября 2020 года № 16 "Об установлении карантина"
Решение акима сельского округа Бектау Шортандинского района Акмолинской области от 28 октября 2020 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 октября 2020 года № 8101
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа Бектау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Бектау "Об установлении карантина" от 30 сентября 2020 года № 16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8050, опубликовано 5 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Бектау А.Махфуз

Бектау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 16 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 қазандағы № 20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 8101 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Бектау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бектау ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8050 тіркелген, 2020 жылғы 5 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бектау ауылдық округінің әкімі А.Махфуз