О признании утратившим силу решения Бурабайского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6С-9/2 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бурабайского районного маслихата" и его описание"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2020 года № 6С-61/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2020 года № 7917
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурабайского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6С-9/2 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бурабайского районного маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5670, опубликовано 12 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель LXІ (внеочередной) сессии
Бурабайского районного маслихата
М.Рахимжанов
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
У.Бейсенов

Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/2 "Бурабай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 6С-61/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 7917 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/2 "Бурабай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5670 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың
LXІ (кезектен тыс) сессиясының төрағасы
М.Рахимжанов
Бурабай аудандық мәслихат хатшысы У.Бейсенов