О признании утратившим силу решения маслихата города Актобе от 30 марта 2018 года № 315 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 февраля 2020 года № 520. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 марта 2020 года № 6849
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 30 марта 2018 года № 315 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-186, опубликованное 27 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
М. Ажибаев
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 315 "Ақтөбе қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 520 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 6849 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 315 "Ақтөбе қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-186 болып тіркелген, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 27 сәуірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
сессия төрағасы
М. Ажибаев
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шинтасова