О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 23 декабря 2020 года № 623. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2020 года № 7823. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6637, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "81 666 642,9" заменить цифрами "76 000 033,3", в том числе:
налоговые поступления: цифры "35 190 191,6" заменить цифрами "34 353 283,0";
поступления трансфертов: цифры "41 338 329,3" заменить цифрами "36 508 628,3";
в подпункте 2):
затраты: цифры "102 914 292,7" заменить цифрами "94 217 384,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование: цифры "1 874,3" заменить цифрами "1 744,2", в том числе:
бюджетные кредиты: цифры "1 874,3" заменить цифрами "1 744,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "- 21 249 524,1" заменить цифрами "- 18 219 095,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "21 249 524,1" заменить цифрами "18 219 095,1", в том числе:
поступления займов: цифры "26 610 230,2" заменить цифрами "23 579 801,2".

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 623 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 7823 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6637 санымен тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "81 666 642,9" сандары "76 000 033,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "35 190 191,6" сандары "34 353 283,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "41 338 329,3" сандары "36 508 628,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "102 914 292,7" сандары "94 217 384,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу: "1 874,3" сандары "1 744,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер: "1 874,3" сандары "1 744,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-21 249 524,1" сандары "- 18 219 095,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "21 249 524,1" сандары "18 219 095,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі: "26 610 230,2" сандары "23 579 801,2" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2 195 733,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
76 856,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города
областного значения)
846 969,3
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
123 206,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
17 000,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 401,4
023
Методическая работа
27 995,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
873 705,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 128 573,5
1
Социальное обеспечение
2 134 432,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 099 058,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 099 058,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
35 374,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
35 374,0
2
Социальная помощь
3 430 582,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 430 582,2
002
Программа занятости
647 048,0
006
Оказание жилищной помощи
1 087,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 421 930,1
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
119 360,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
230 263,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
920 744,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
90 149,3
9
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения
563 559,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
563 559,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2 195 733,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 856,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
846 969,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
123 206,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17 000,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге
арналған төлемдер
1 401,4
023
Әдістемелік жұмыс
27 995,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
873 705,7
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
6 128 573,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 134 432,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 099 058,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 099 058,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
35 374,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
35 374,0
2
Әлеуметтік көмек
3 430 582,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 430 582,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
647 048,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 087,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 421 930,1
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
119 360,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
230 263,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл
маманының қызметтерін ұсыну
920 744,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
90 149,3
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
563 559,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
563 559,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

465 000,0
Дополнительное образование для детей
155 500,0
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 321,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
485 420,0
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
485 420,0
Отдел строительства района (города областного значения)
605 400,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
605 400,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
35 393,0
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
35 393,0
Целевые трансферты на развитие
8 976 619,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 658 633,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 448 704,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
209 929,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 317 986,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 611 386,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 641 340,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 065 260,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 23 декабря 2020 года № 623
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
36 009 633,5
Целевые текущие трансферты
17 274 279,5
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
810 262,0
Программа занятости
105 082,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
388 400,0
Государственная адресная социальная помощь
290 156,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
26 624,0
Отдел образования района (города областного значения)
6 344 267,3
Общеобразовательное обучение
3 933 827,2
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
394 477,5
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 656 053,6
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
114 309,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы

465 000,0
Балаларға қосымша білім беру
155 500,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 321,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
485 420,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
485 420,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
605 400,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
605 400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
35 393,0
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
35 393,0
Нысаналы даму трансферттері
8 976 619,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 658 633,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 448 704,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
209 929,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 317 986,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 611 386,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 641 340,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 065 260,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 623 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
36 009 633,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
17 274 279,5
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
810 262,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105 082,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
388 400,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
290 156,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
26 624,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
6 344 267,3
Жалпы білім беру
3 933 827,2
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
394 477,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
1 656 053,6
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
114 309,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету

17 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 979 687,2
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
8 179 704,9
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
596 764,5
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
61 901,9
Освещение улиц в населенных пунктах
219 896,9
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
921 419,0
Отдел строительства района (города областного значения)
140 063,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
140 063,0
Целевые трансферты на развитие
18 735 354,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
12 749 360,8
Развитие коммунального хозяйства
1 941,0
Развитие теплоэнергетической системы
98 993,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 577 710,3
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
122 424,4
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 506 500,0
Развитие объектов культуры
344 990,8
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
253 734,1
Развитие объектов спорта
843 067,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 985 993,2
Развитие транспортной инфраструктуры
3 565 528,0
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
104 232,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
202 827,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 087 088,5
Развитие коммунального хозяйства
1 026 317,7

17 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 979 687,2
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
8 179 704,9
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
596 764,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
61 901,9
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
219 896,9
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
921 419,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
140 063,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
140 063,0
Нысаналы даму трансферттері
18 735 354,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 749 360,8
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 941,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
98 993,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 577 710,3
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
122 424,4
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 506 500,0
Мәдениет объектілерін дамыту
344 990,8
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
253 734,1
Cпорт объектілерін дамыту
843 067,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 985 993,2
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 565 528,0
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
104 232,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
202 827,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 087 088,5
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 026 317,7