Об утверждении бюджета Кайрактинского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 6 января 2020 года № 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 января 2020 года № 6724. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кайрактинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 10 619,0 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления 639,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 980,0 тысяч тенге;
2) затраты 10 619,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной ссобственности.
3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы − 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат − 31 183 тенге;
с 1апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат − 32 668 тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 14.09.2020 № 465 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. В соответствии с решением районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 347 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2020 - 2022 годы" предусмотрены на 2020 год субвенций, передаваемые из районного бюджета в бюджет Кайрактинского сельского округа в сумме 9 980,0 тысяч тенге.

2020–2022 жылдарға арналған Қайрақты ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 363 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6724 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қайрақты ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 619,0 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 639,0 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 980,0 мың теңге;
2) шығындар 10 619,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0,0 мың теңге.
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып ескерілсін:
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер.
3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42 500 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы - 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 14.09.2020 № 465 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 347 "2020 – 2022 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес, аудандық бюджеттен Қайрақты ауылдық округ бюджетіне берілген субвенция көлемі 2020 жылға 9 980,0 мың теңге сомасында көзделді.

5. Утвердить перечень бюджетных программ Кайрактинского сельского округа, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
6. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.

5. 2020 жылға арналған Қайрақты ауылдық округ бюджетінің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

от 6 января 2020 года № 363
ПЕРЕЧЕНЬ бюджетных программ Кайрактинского сельского округа, не подлежащих секвестру в процессе исполнения мсетного бюджета на 2020 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
004
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения

2020 жылғы 6 қаңтардағы № 363
шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған Қайрақты ауылдық округ бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының ТІЗБЕСІ
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту, оның ішінде мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру