О признании утратившим силу решения Айтекебийского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 196 "Об установлении размера ставок фиксированного налога"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 17 февраля 2020 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 февраля 2020 года № 6819
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Айтекебийского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 196 "Об установлении размера ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-145, опубликованное 30 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Айтекебийского районного маслихата
С. Биртаева
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев

Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 196 "Тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 ақпандағы № 370 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 ақпанда № 6819 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 196 "Тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-145 тіркелген, 2018 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
С. Биртаева
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев