О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 347 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2020 - 2022 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2020 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2020 года № 6895. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 347 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6616, опубликованное 31 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "9 314 012,0" заменить цифрами "9 271 655,0";
поступления трансфертов
цифры "8 380 735,0" заменить цифрами "8 338 378,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "9 314 012,0" заменить цифрами "9 309 975,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-65 552,0" заменить цифрами "-103 872,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "65 552,0" заменить цифрами "103 872,3".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата
С. Биртаева
Секретарь Айтекебийского районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 12 марта 2020 года № 387
приложение -1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 347
Айтекебийский районный бюджет на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2020 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ

Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 347 "2020 – 2022 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 387 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6895 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6616 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"9 314 012,0" сандары "9 271 655,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"8 380 735,0" сандары "8 338 378,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"9 314 012,0" сандары "9 309 975,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-65 552,0" саңдары "- 103 872,3" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"65 552,0" саңдары "103 872,3" саңдарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрайымы
С. Биртаева
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 12 наурыздағы
№ 387 шешіміне қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 347 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2020 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

3758,0
9
Прочие услуги в области образования
324246,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
324246,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23592,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
24625,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48809,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3626,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11660,0
023
Методическая работа
17469,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
72350,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
122115,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
398889,0
1
Социальное обеспечение
120221,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120221,0
005
Государственная адресная социальная помощь
120221,0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Уточненный бюджет на 2020 год, тысяч тенге
2
Социальная помощь
243565,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
243565,0
002
Программа занятости
129212,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22290,0
006
Оказание жилищной помощи
250,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38488,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22528,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30797,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35103,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35103,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

3758,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
324246,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
324246,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23592,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24625,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48809,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3626,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11660,0
023
Әдістемелік жұмыс
17469,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
72350,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
122115,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
398889,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
120221,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120221,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
120221,0
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2020 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
2
Әлеуметтiк көмек
243565,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
243565,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
129212,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22290,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
250,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38488,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
22528,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30797,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35103,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35103,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметт