О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 359 "Об утверждении бюджета Аралтогайского сельского округа на 2020 - 2022 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 27 марта 2020 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2020 года № 6920. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 359 "Об утверждении бюджета Аралтогайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6727, опубликованное 22 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "46 405,0" заменить цифрами "47 072,0";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "44 883,0" заменить цифрами "45 550,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "46 405,0" заменить цифрами "47 072,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата
С. Биртаева
Секретарь Айтекебийского районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата

Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 359 "2020 - 2022 жылдарға арналған Аралтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 400 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 6920 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 359 "2020-2022 жылдарға арналған Аралтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6727 тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"46 405,0" сандары "47 072,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"44 883,0" сандары "45 550,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"46 405,0" сандары "47 072,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрайымы
С. Биртаева
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың