О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 1 апреля 2020 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 6996
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6766, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 838 850,2 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления - 43 127 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 695,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 793 028 тысяч тенге;
2) затраты – 855 641,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -16 791,3 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 791,3 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 791,3 тенге.";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "6 988" заменить цифрами "6 987".

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 356 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 6996 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6766 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңадан келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 838 850,2 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 43 127 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 695,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 793 028 мың теңге;
2) шығындар - 855 641,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -16 791,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 791,3 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 791,3 теңге.";
6 тармақта:
екінші абзацта:
"6 988" сандары "6 987" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата Г. Джармухамбетова
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрайымы
Г. Джармухамбетова
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев