О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 339 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 1 апреля 2020 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 7007
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 339 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6750, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "70 377" заменить цифрами "70 912,4";
в том числе:
неналоговые поступления – цифры "320" заменить цифрами "455,4";
поступления трансфертов - цифры "65 554" заменить цифрами "65 954";
в подпункте 2):
затраты – цифры "70 377" заменить цифрами "73 056,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифра "0" заменить цифрами "-2 144,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифра "0" заменить цифрами "2 144,1";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "500" заменить цифрами "900".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 339 "2020-2022 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 364 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7007 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2- тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 339 "2020-2022 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6750 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "70 377" сандары "70 912,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер – "320" сандары "455,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "65 554" сандары "65 954" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "70 377" сандары "73 056,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-2 144,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "2 144,1" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"500" сандары "900" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Утегенов
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Утегенов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев