О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 340 "Об утверждении бюджета Сарыхобдинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 1 апреля 2020 года № 365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 7008. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 340 "Об утверждении бюджета Сарыхобдинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6714, опубликованное 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы - цифры "18 366" заменить цифрами "18 937,4";
в том числе:
неналоговые поступления - цифры "45" заменить цифрами "616,4";
подпункте 2)
затраты - цифры "18 366" заменить цифрами "18 937,4".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 340 "2020-2022 жылдарға арналған Сарықобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 365 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7008 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2- тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 340 "2020-2022 жылдарға арналған Сарықобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6714 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер - "18 366" сандары "18 937,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер – "45" сандары "616,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "18 366" сандары "18 937,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
Г. Джармухамбетова
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрайымы
Г. Джармухамбетова
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев