О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 341 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2020 года № 447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2020 года № 7622
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 341 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6712, опубликованное 21 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовыхактов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры – "79 158" заменить цифрами "79 534";
налоговые поступления цифры "4 705" заменить цифрами "4 770";
неналоговые поступления цифры "65" заменить цифрами "0";
поступления трансфертов – цифры "74 388" заменить цифрами "74 764";
в подпункте 2):
затраты цифры - "82 813" заменить цифрами "83 189";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-3 655,1" заменить цифрами
"-3 655";
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 3 655 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 655 тенге.";
в пункте 6:
в абзаце втором: цифры "175" заменить цифрами "31";
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "0" заменить цифрами "800".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 341 "2020-2022 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 447 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 7622 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 341 "2020-2022 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6712 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "79 158" сандары "79 534" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "4 705" сандары "4 770" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "65" сандары "0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "74 388" сандары "74 764" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "82 813" сандары "83 189" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-3 655,1" сандары "-3 655" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 655 теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 655 теңге.";
6 тармақта:
екінші абзацта "175" сандары "31" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
1) тармақшасында:
"0" саны "800" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 447

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 447 шешіміне қосымша