О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 297 "Об утверждении бюджета Жанажолского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 3 апреля 2020 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 6988. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 297 "Об утверждении бюджета Жанажолского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6671, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "43 365" заменить цифрами "54 962";
поступления трансфертов - цифры "42 219" заменить цифрами "53 816";
в подпункте 2):
затраты - цифры "43 365" заменить цифрами "54 962".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 297 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 325 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 6988 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 297 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6671 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "43 365" сандары "54 962" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "42 219" сандары "53 816" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "43 365" сандары "54 962" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Есказиева
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 3 апреля 2020 года № 325
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 297
Бюджет Жанажолского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Есказиева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 325 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 297 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР