О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 294 "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2020 года № 388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2020 года № 7784. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 294 "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6688, опубликованное 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - "63 001" заменить цифрами "61 718,0";
в том числе:
поступления трансфертов - "61 181" заменить цифрами "59 898,0";
в подпункте 2):
затраты - "63 001,1" заменить цифрами "63 118,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - "- 0,1" заменить цифрами "- 1 400,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - "0,1" заменить цифрами "1 400,1";
используемые остатки бюджетных средств - цифра "0" заменить цифрами "1 400,1".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 294 "2020-2022 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 388 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 7784 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 294 "2020-2022 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6688 санымен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "63 001" сандары "61 718,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "61 181" сандары "59 898,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "63 001,1" сандары "63 118,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "- 0,1" сандары "- 1 400,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "0,1" сандары "1 400,1" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - "0" саны "1 400,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 388
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 294
Бюджет Жаркамыского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 388 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 294 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР