О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 292 "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2020 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2020 года № 7785. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 292 "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6691, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "55 812" заменить цифрами "55 683,0";
поступления трансфертов - цифры "53 268,0" заменить цифрами "53 139,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "56 259,0" заменить цифрами "58 090,0".
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) - цифра "- 447,0" заменить цифрами "-2 407,0";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - цифра "447,0" заменить цифрами "2 407,0";
используемые остатки бюджетных средств – цифра "0" заменить цифрами "2 407,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 292 "2020-2022 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 390 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 7785 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 292 "2020-2022 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6691 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "55 812" сандары "55 683,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "53 268,0" сандары "53 139,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "56 259,0" сандары "58 090,0" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "- 447,0" сандары "- 2 407,0" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "447,0" сандары "2 407,0" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "2 407,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 390
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 292
Бюджет Культабанского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 390 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 292 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР