О внесений изменений и дополнения в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 275 "Об утверждении бюджета Таупского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2020 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2020 года № 6951
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 275 "Об утверждении бюджета Таупского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6732, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "61 044" заменить цифрами "63 499";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "59 638" заменить цифрами "62 093";
в подпункте 2):
затраты цифры "61 044" заменить цифрами "63 499";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете Таупского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета:
на разработку дендрологического плана- 2 455 тысяч тенге.".

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 275 "2020-2022 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 296 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 6951 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 275 "2020-2022 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6732 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "61 044" сандары "63 499" сандарымен ауыстырылсын:
оның ішінде:
трансферттер түсімі "59 638" сандары "62 093" сандарымен
ауыстырылсын;
2-тармақшасында:
шығындар "61 044" сандары "63 499" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1- тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
дендрологиялық жоспар әзірлеуге -2455 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Ырғыз аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
И. Сәрсенбаев
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов
Приложение к решению Иргизского районного маслихата от 26 марта 2020 года № 296

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
И. Сәрсенбаев
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов
Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы
№ 296 шешіміне қосымша