О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 407 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 июня 2020 года № 463. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июня 2020 года № 7156. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 407 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6767, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "28711" заменить цифрами "30711",
в том числе:
налоговые поступления - цифры "3713" заменить цифрами "2513";
поступления трансфертов - цифры "24954" заменить цифрами "28154";
в подпункте 2):
затраты - цифры "28711" заменить цифрами "30711";
пункт 3:
дополнить абзацами следующего содержания:
"с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для начисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2778 тенге;
2) величину прожиточного минимума для начисления размеров базовых социальных выплат – 32668 тенге.".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1315 тысяч тенге - на обеспечение деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
2000 тысяч тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
Распределение указанных трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 маусымдағы № 463 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 7156 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қантардағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6767 тіркелген, 2020 жылғы 27 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "28711" сандары "30711" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "3713" сандары "2513" сандарымен ауыстырылсын";
трансферттер түсімдері - "24954" сандары "28154" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "28711" сандары "30711" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақ:
келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 32 668 теңге.".
келесідей мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз етуге - 1315 мың теңге;
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға - 2000 мың теңге.
Аталған трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде асырылады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;