О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2020 года № 498. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 сентября 2020 года № 7474. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6769, опубликованное 29 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "85 252,9" заменить цифрами "100 466,9",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "81 183" заменить цифрами "96 397";
в подпункте 2):
затраты - цифры "85 252,9" заменить цифрами "100 466,9";
в пункте 5:
в подпункте 3):
цифры "1 318" заменить цифрами "1 286".
пункт 7:
дополнить подпунктами 4),5),6) следующего содержания:
"4) 4 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
5) 12 442 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
6) 2 800 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.

Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 498 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 7474 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6769 тіркелген, 2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "85 252,9" сандары "100 466,9" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "81 183" сандары "96 397" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар- "85 252,9" сандары "100 466,9" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
3) тармақшасында:
"1 318" сандары "1 286" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақ:
келесідей мазмұндағы 4),5),6) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) 4 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
5) 12 442 мың теңге – елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
6) 2 800 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.