О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2020 года № 530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2020 года № 7837. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "5 755 206" заменить цифрами "5 447 861",
в том числе:
неналоговые поступления - цифры "10 099" заменить цифрами "10 088";
поступления трансфертов - цифры "5 152 516" заменить цифрами "4 845 182";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 360 698" заменить цифрами "6 053 353";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование - цифры "72 134" заменить цифрами "51 062",
в том числе:
бюджетные кредиты - цифры "99 412" заменить цифрами "78 340";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-677 626" заменить цифрами "-656 554";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "677 626" заменить цифрами "656 554";
поступление займов - цифры "515 797,4" заменить цифрами "494 725,4";
пункт 6:
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.

Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 530 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 7837 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6630 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "5 755 206" сандары "5 447 861" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер - "10 099" сандары "10 088" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "5 152 516" сандары "4 845 182" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 360 698" сандары "6 053 353" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "72 134" сандары "51 062" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - "99 412" сандары "78 340" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) - "-677 626" сандары "-656 554" сандарымен ауыстырылсын;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - "677 626" сандары "656 554" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі - "515 797,4" сандары "494 725,4" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ:
келесідей мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.