О признании утратившим силу решения Кобдинского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 139 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Кобдинскому району"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 16 марта 2020 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2020 года № 6913
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кобдинского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 139 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Кобдинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-158, опубликованное 5 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
А. Борамбаев
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 139 "Қобда ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 304 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 6913 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 139 "Қобда ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-158 тіркелген, 2018 жылғы 5 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қобда ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Борамбаев
Қобдау аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев