О внесении изменений и дополнения в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 291 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2020 года № 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2020 года № 7049. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 291 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6674, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "58 400,0" заменить цифрами "65 900,6";
в том числе по:
поступлениям трансфертов "57 520,0" заменить цифрами "65 020,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "58 400,0" заменить цифрами "65 900,6";

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 291 "2020-2022 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 319 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 7049 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 291 "2020-2022 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6674 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "58 400,0" сандары "65 900,6" сандарымен ауыстырылысын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "57 520,0" сандары "65 020,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "58 400,0" сандары "65 900,6" сандарымен ауыстырылсын;

пункт 7 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) на дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

7 тармақ келесідей мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.