О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 20 августа 2020 года № 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 августа 2020 года № 7335. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6628, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 077 860,1" заменить цифрами "9 182 821,2", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "8 453 966,1" заменить цифрами "8 558 927,2";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 535 498,7" заменить цифрами "9 706 959,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-1 473 971,2" заменить цифрами "-1 540 471,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "1 473 971,2" заменить цифрами "1 540 471,2";
в пункте 8:
в абзаце двадцать шестом:
цифры "35 000" заменить цифрами "76 761,1";
в абзаце тридцать первом:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 403 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 7335 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6628 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "9 077 860,1" сандары "9 182 821,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі – "8 453 966,1" сандары "8 558 927,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "9 535 498,7" сандары "9 706 959,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-1 473 971,2" сандары "-1 540 471,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "1 473 971,2" сандары "1 540 471,2" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
жиырма алтыншы абзацта:
"35 000" сандары "76 761,1" сандарымен ауыстырылсын;
отыз бірінші абзацта:

цифры "28 000" заменить цифрами "91 200".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Б. Акзамов
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов

"28 000" сандары "91 200" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Акзамов
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов

3 000
9
Прочие услуги в области образования
651 063,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
651 063,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 152
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
49 760
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 152
023
Методическая работа
19 250,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
173 931
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
199 436
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
782 995
1
Социальное обеспечение
207 148
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
192 409
005
Государственная адресная социальная помощь
192 409
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 739
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14 739
2
Социальная помощь
527 656
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
527 656
002
Программа занятости
316 256
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 375
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
119 273
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
328
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 103
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 946
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 375
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 191
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 881
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

3 000
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
651 063,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
651 063,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 152
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
49 760
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 152
023
Әдістемелік жұмыс
19 250,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
173 931
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
199 436
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
782 995
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
207 148
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
192 409
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
192 409
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 739
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14 739
2
Әлеуметтiк көмек
527 656
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
527 656
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
316 256
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 375
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
119 273
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
328
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 103
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
44 946
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 375
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 191
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 191
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 881
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу