Об утверждении проектов (схем) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в городах Кандыагаш, Эмба, Жем и сельских населенных пунктах Мугалжарского района
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2020 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 мая 2020 года № 7134.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в городах Кандыагаш, Эмба, Жем и сельских населенных пунктах Мугалжарского района, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата Мугалжарского района от 14 декабря 2007 года № 23 "Қандыағаш, Ембі, Жем қалалардағы жерлерді сату мақсатында аймаққа бөлу және жер учаскелеріне түзетілген коэффициенттер бойынша төленетін төлем ақылары бекіту туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-58, опубликованное 30 января 2008 года в газете "Мұғалжар").
3. Признать утратившим силу решение маслихата Мугалжарского района от 18 мая 2017 года № 91 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в сельских населенных пунктах и городов Кандыагаш, Эмба, Жем Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5529, опубликованное 19 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Государственному учреждению "Аппарат Мугалжарского районного маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Мугалжарского районного маслихата
Н. Сарсенов
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года №
435
Проект (схема) зонирования земель города Кандыагаш

Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) және бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 мамырдағы № 435 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 мамырда № 7134 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 11 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) және бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы №23 "Қандыағаш, Ембі, Жем қалалардағы жерлерді сату мақсатында аймаққа бөлу және жер учаскелеріне түзетілген коэффициенттер бойынша төленетін төлем ақылары бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-9-58 тіркелген, 2008 жылғы 30 қаңтарда "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы №91 "Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5529 тіркелген, 2017 жылдың 19 маусымында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Сарсенов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
1 қосымша
Қандыағаш қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)

Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 22 мая 2020 года №
435
Поправочные коэффициенты к базовымставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон города Кандыагаш
Сноска. Приложение 2 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
2 қосымша
Қандыағаш қаласының бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
кадастрлық тоқсан
аймақ-тың нөмірі
бағалау аймағының шекарасы
түзету коэффициенттері

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты
001
ІІІ
земли железнодорожного транспорта
1,5
І
левая часть железной дороги Алматы-Актобе, улицы Айтеке би, Жиенгали Толепбергенова
2,0
ІІ
левая часть железной дороги Алматы-Актобе, улицы Елеу Сагинова, Забиқұлла Елубаев, Әлия Молдағұлова

Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
кадастрлық тоқсан
аймақ-тың нөмірі
бағалау аймағының шекарасы
түзету коэффи-циенттері
001
ІІІ
Теміржол көлігі жерлері
1,5
І
Алматы - Ақтөбе темір жолының сол жағы, Әйтеке би, Жиенғали Төлепбергенов көшелері
2,0
ІІ
Алматы - Ақтөбе темір жолының сол жағы, Елеу Сағынов, Забиқұлла Елубаев, Әлия Молдағұлова көшелері

001, 002, 003
ІV
земли резерва города Эмба
1,0
004
ІІІ
земли железной и автомобильной дороги, под линиями электропередач
1,5
V
пастбищные земли
1,5
Приложение 5 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель города Жем
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Поправочные коэффициенты к базовымставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон города Жем
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты
037
І
улицы Сағадат Нұрмағанбетов, Мира, Жастар, Бейбітшілік, Тауелсіздік, Казыбек Би, Жерұйық, Юрий Гагарина, Шыганак Берсиева, Нурпеис Байганина
2,0
ІІ
земли бывшего военного городка (казармы, госпиталь, складские помещения)
1,5
ІІІ
земли промзон
1,0
ІV
пастбищные земли
1,5
Приложение 7 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Аккемерского сельского округа
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Енбекского сельского округа
Сноска. Приложение 8 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Журынского сельского округа
Сноска. Приложение 9 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Батпаккольского сельского округа
Сноска. Приложение 10 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель села Мугалжар

001,002, 003
ІV
Ембі қаласының резервтегі жерлері
1,0
004
ІІІ
темір және автомобиль жолдары, электр тарату жүйелері астындағы жерлер
1,5
V
жайылым жерлері
1,5
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
5 қосымша
Жем қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
6 қосымша
Жем қаласының бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
кадастрлық тоқсан
аймақ-тың нөмірі
бағалау аймағының шекарасы
түзету коэффициенттері
037
І
Сағадат Нұрмағанбетов, Мир, Жастар, Бейбітшілік, Тәуелсіздік, Қазыбек Би, Жерұйық, Юрий Гагарин, Шығанақ Берсиев, Нұрпейіс Байғанин көшелері
2,0
ІІ
бұрынғы әскери қалашық жерлері (казарма, госпиталь, қойма ғимараттары)
1,5
ІІІ
өнеркәсіп жерлері
1,0
ІV
жайылым жерлері
1,5
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
7 қосымша
Ақкемер ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. 7 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
8 қосымша
Еңбек ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. 8 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
9 қосымша
Жұрын ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. 9 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
10 қосымша
Батпақкөл ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. 10 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
11 қосымша
Мұғалжар ауылының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)

Сноска. Приложение 11– в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 12 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Талдысайского сельского округа
Сноска. Приложение 12 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 13 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Ащысайского сельского округа
Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 14 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Егиндибулакского сельского округа
Сноска. Решение дополнено приложением 14 в соответствии с решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 15 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель сельского округа имени К.Жубанова
Сноска. Решение дополнено приложением 15 в соответствии с решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 16 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Кумсайского сельского округа
Сноска. Решение дополнено приложением 16 в соответствии с решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 17 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Кумжарганского сельского округа
Сноска. Решение дополнено приложением 17 в соответствии с решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 18 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Кайындинского сельского округа

Ескерту. 11 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
12 қосымша
Талдысай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. 12 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
13 қосымша
Ащысай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. Шешім 13 қосымшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
14 қосымша
Егіндібұлақ ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. Шешім 14 қосымшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
15 қосымша
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. Шешім 15 қосымшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
16 қосымша
Құмсай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. Шешім 16 қосымшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
17 қосымша
Құмжарған ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Ескерту. Шешім 17 қосымшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
18 қосымша
Қайыңды ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)

Сноска. Решение дополнено приложением 18 в соответствии с решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 19 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в сельских населенных пунктах Мугалжарского района

Ескерту. Шешім 18 қосымшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
19 қосымша
Мұғалжар ауданының ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері