О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 387 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 14 декабря 2020 года № 530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2020 года № 7807. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 387 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6697, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1):
доходы – цифры "182 445,0" заменить цифрами "171 193,0";
поступления трансфертов – цифры "161 570,0" заменить цифрами "150 318,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "385 485,7" заменить цифрами "348 128,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "- 203 040,7" заменить цифрами "- 176 935,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "203 040,7" заменить цифрами "176 935,7";
поступление займов – цифры "188 170,6" заменить цифрами "162 065,7".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 387 "2020-2022 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 530 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7807 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 387 "2020-2022 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6697 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "182 445,0" сандары "171 193,0" сандарымен ауыстырылсын
трансферттер түсімі – "161 570,0" сандары "150 318,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "385 485,7" сандары "348 128,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-203 040,7" сандары "-176 935,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "203 040,7" сандары "176 935,7" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі – "188 170,6" сандары "162 065,7" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Мугалжарского районного маслихата
А. Жукашев
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению Мугалжарского районного маслихата от 14 декабря 2020 года № 530

3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Жукашев
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 530 шешіміне қосымша