О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2020 года № 526. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2020 года № 7576. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 409 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2020–2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6626, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 925 819" заменить цифрами "9 967 809";
налоговые поступления – цифры "2 858 494" заменить цифрами "2 883 688";
неналоговые поступления – цифры "44 376" заменить цифрами "3 812";
поступления от продажи основного капитала – цифры "19 000" заменить цифрами "13 000";
поступления трансфертов – цифры "7 003 949" заменить цифрами "7 067 309";
в подпункте 2):
затраты – цифры "10 881 263,1" заменить цифрами "10 892 024,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "61 750" заменить цифрами "117 540,3";
бюджетные кредиты – цифры "91 460" заменить цифрами "90 970";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "–1 074 898,6" заменить цифрами "–1 041 755,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "1 074 898,6" заменить цифрами "1 041 755,8";
в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "53 096" заменить цифрами "53 874";
в подпункте 6):
цифры "67 943" заменить цифрами "52 768";
в подпункте 7):
цифры "27 447" заменить цифрами "27 224";
в подпункте 12):
цифры "472 170" заменить цифрами "749 392";
в подпункте 14–4):
цифры "91 538" заменить цифрами "45 440";
в пункте 7:
в подпункте 3):
цифры "82 529" заменить цифрами "74 238";
в пункте 8:
цифры "91 460" заменить цифрами "90 970";
в пункте 9:
в подпункте 1):
цифры "32 000" заменить цифрами "24 663";
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 526 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 7576 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 409 "2020–2022 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6626 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "9 925 819" сандары "9 967 809" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2 858 494" сандары "2 883 688" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "44 376" сандары "3 812" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "19 000" сандары "13 000" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "7 003 949" сандары "7 067 309" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "10 881 263,1" сандары "10 892 024,5" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу – "61 750" сандары "117 540,3" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер – "91 460" сандары "90 970" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) – "–1 074 898,6" сандары "–1 041 755,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану – "1 074 898,6" сандары "1 041 755,8" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
2) тармақшада:
"53 096" сандары "53 874" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"67 943" сандары "52 768" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"27 447" сандары "27 224" сандарымен ауыстырылсын;
12) тармақшада:
"472 170" сандары "749 392" сандарымен ауыстырылсын;
14–4) тармақшада:
"91 538" сандары "45 440" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
3) тармақшада:
"82 529" сандары "74 238" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
"91 460" сандары "90 970" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
1) тармақшада:
"32 000" сандары "24 663" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
22 631,3
004
Общеобразовательное обучение
13 204,7
Текущий ремонт здания Шубаркудыкской общеобразовательной средней школы №3 "государственного учреждения "Темирский районный отдел образования, физической культуры и спорта"
13 204,7
005
Дополнительное образование для детей и юношества
9 426,6
Текущий ремонт здания Шубаркудыкской детской музыкальной школы "государственного учреждения "Темирский районный отдел образования, физической культуры и спорта"
9 426,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
116 789,2
1
Жилищное хозяйство
116 789,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
116 789,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
116 789,2
Строительство газопроводных сетей в микрорайоне Кызылжар-3 поселка Шубаркудык Темирского района
116789,2

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22 631,3
004
Жалпы білім беру
13 204,7
"Темір аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің" мемлекеттік мекемесінің" №3 Шұбарқұдық жалпы орта білім беретін мектебінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
13 204,7
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
9 426,6
"Темір аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің" Шұбарқұдық балалар музыка мектебінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
9 426,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
116 789,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
116 789,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
116 789,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
116 789,2
Темір ауданы Шұбарқұдық кентіндегі Қызылжар-3 шағын ауданында газ құбыры желілерін салу
116 789,2