О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 434 "Об утверждении бюджета города Темира на 2020–2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2020 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7716. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 434 "Об утверждении бюджета города Темира на 2020–2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6740, опубликованное 24 января 2020 год в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "97 016" заменить цифрами "99 671";
налоговые поступления – цифры "6 520" заменить цифрами "6 495";
неналоговые поступления – цифры "660" заменить цифрами "235";
поступления трансфертов – цифры "89 836" заменить цифрами "92 941";
в подпункте 2):
затраты – цифры "97 371,3" заменить цифрами "100 026,3";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "240" заменить цифрами "140";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на увеличение продолжительности ежегодного оплачиваемого трудового отпуска педагогических работников детских дошкольных организаций образования с 42 календарных дней до 56 дней 1 140 тысяч тенге.";
в пункте 6–1:
цифры "6 950" заменить цифрами "9 015".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 434 "2020–2022 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 543 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7716 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 434 "2020–2022 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6740 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "97 016" сандары "99 671" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "6 520" сандары "6 495" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "660" сандары "235" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "89 836" сандары "92 941" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "97 371,3" сандары "100 026,3" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"240" сандары "140" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогикалық қызметкерлерінің жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының ұзақтығы 42 күнтізбелік күндерден 56 күндерге дейін ұлғайтуға 1 140 мың теңге.";
6–1 тармақта:
"6 950" сандары "9 015" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.