О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 426 "Об утверждении бюджета Аксайского сельского округа на 2020–2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2020 года № 535. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7720. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 426 "Об утверждении бюджета Аксайского сельского округа на 2020–2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6744, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "38 313" заменить цифрами "43 133";
налоговые поступления – цифры "4 319" заменить цифрами "1 745";
неналоговые поступления – цифры "410" заменить цифрами "986";
поступления трансфертов – цифры "33 584" заменить цифрами "40 402";
в подпункте 2):
затраты – цифры "38 313" заменить цифрами "43 133";
в пункте 5:
цифры "5 000" заменить цифрами "11 818".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 426 "2020–2022 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 535 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7720 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 426 "2020–2022 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6744 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "38 313" сандары "43 133" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "4 319" сандары "1 745" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "410" сандары "986" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "33 584" сандары "40 402" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "38 313" сандары "43 133" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"5 000" сандары "11 818" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.