О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уилскому району
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 1 июля 2020 года № 416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июля 2020 года № 7287. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 9 марта 2022 года № 112
Сноска. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 09.03.2022 № 112 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уилскому району в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
Б. Коздигарин
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин

Ойыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 416 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7287 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 112 шешімімен
Сноска. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 09.03.2022 № 112 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Коздигарин
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин