О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 20 января 2020 года № 416 "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2020 года № 446. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2020 года № 6928. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 20 января 2020 года № 416 "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6784, опубликованное 30 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы- цифры "53 382,0" заменить цифрами "63 312,0";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "50 582,0" заменить цифрами
"60 512,0".
в подпункте 2)
затраты- цифры "53 382,0" заменить цифрами "63 312,0".

Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 416 "2020-2022 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 446 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 6928 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 416 "2020-2022 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6784 тіркелген, 2020 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта1) тармақшасында
кірістер - "53 382,0" сандары "63 312,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "50 582,0" сандары "60 512,0" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында
шығындар - "53 382,0" сандары "63 312,0" сандарымен ауыстырылсын.