О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 18 февраля 2016 года № 323 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Хромтауском районе"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 29 июня 2020 года № 485. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июля 2020 года № 7298. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 августа 2024 года № 212
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 08.08.2024 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 18 февраля 2016 года № 323"Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Хромтауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4780, опубликованное 22 марта 2016 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Хромтауском районе, утвержденных указанным решением:
подпункт 2) пункта 9-1 изложить в новой редакции:
"2) одиноким, одинокопроживающим престарелым гражданам обслуживаемым социальными работниками уполномоченного органа, на каждого человека без учета дохода;";
в подпункте 1) пункта 12 цифры и слова "500 000 (пятьсот тысяч)" заменить на цифры и слова "1 000 000 (один миллион)".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 апреля 2020 года.
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата
Ж. Нуримов
Секретарь Хромтауского районного маслихата
Д. Мулдашев

Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 323 "Хромтау ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 485 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7298 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 212 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 08.08.2024 № 212 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 323 "Хромтау ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4780 тіркелген, 2016 жылдың 22 наурызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Хромтау ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
9-1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2) әрбір адамға табыстарын есепке алмай, уәкілетті органың әлеуметтік қызметкерлері қызмет көрсететін жалғыз басты, жалғыз тұратын қарт азаматтарға;";
12 тармақтың 1) тармақшасында "500 000 (бес жүз мың)" деген сандары мен сөздерді "1 000 000 (бір миллион)" деген сандармен сөздерге ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 сәуірінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Нуримов
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев