О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 28 октября 2020 года № 519. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2020 года № 7582. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6629, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы- цифры "11 785 653,3" заменить цифрами "11 695 362,3";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "6 998 426,3" заменить цифрами "6 908 135,3".
в подпункте 2):
затраты- цифры "13 785 914,4" заменить цифрами "13 405 810,3".
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "2 122 040,5" заменить цифрами "-1 796 583,7".
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "-2 122 040,5" заменить цифрами "1 796 583,7".

Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 519 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 7582 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6629 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "11 785 653,3" сандары "11 695 362,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "6 998 426,3" сандары "6 908 135,3" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
шығындар - "13 785 914,4" сандары "13 405 810,3" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) "2 122 040,5" сандары "-1 796 583,7" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру "- 2 122 040,5" сандары "1 796 583,7" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Хромтауского
районного маслихата
А. Габбасов
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Габбасов
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

192 728,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 000,0
006
Оказание жилищной помощи
306,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
109 641,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 373,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 163,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37 377,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37 377,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 601,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 294,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 482,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 317 787,0
1
Жилищное хозяйство
1 864 720,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 640,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
640,0
054
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
22 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 842 080,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
989 245,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
819 235,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
33 600,0
2
Коммунальное хозяйство
1 453 067,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
493 674,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
7 000,0
028
Развитие коммунального хозяйства

192 728,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
306,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
109 641,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
51 373,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 163,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37 377,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37 377,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 601,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 294,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 482,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
3 317 787,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 864 720,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 640,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
640,0
054
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
22 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 842 080,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
989 245,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
819 235,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
33 600,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 453 067,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
493 674,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24 000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7 000,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту