Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Хромтаускому району на 2021 год
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 30 ноября 2020 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7749
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Хромтаускому району на 2021 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Хромтауский районный отдел экономики и финансов Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д.Тлеуова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Хромтауского района Н. Алдияров
Приложение к постановлению акимата Хромтауского района от 30 ноября 2020 года № 374
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Хромтауский район
1
город Хромтау
1)02-040-001; 2-040-002; 02-040-003 и 02-040-004 располагаются в границах учетных кварталов.
От пересечения улиц Ю.Гагарина и А.Жангельдина до пересечения улиц Ю.Гагарина и М.Горького.
От пересечения улиц Ю.Гагарина и М.Горького до пересечения улиц М.Горького и К.Рыскулбекова.
От пересечения улиц М.Горького и К.Рыскулбекова до пересечения улиц К.Рыскулбекова и Д.Кунаева.
От пересечения улиц К.Рыскулбекова и Д.Кунаева до пересечения улиц Д.Кунаева и Ю.Куразовой.
От пересечения улиц Д.Кунаева и Ю.Куразовой до пересечения улиц Ю.Куразовой и Достык.
От пересечения улиц Ю.Куразовой и Достык до пересечения улиц Достык и А.Алипова.
От пересечения улиц Достык и А.Алипова до пересечения улиц А.Алипова и Братьев Жубановых.
От пересечения улиц А.Алипова и Братьев Жубановых до пересечения трассы "Самара-Шымкент" по улице Братьев Жубановых.
От пересечения с улицей Братьев Жубановых трассы "Самара-Шымкент" по трассе "Самара-Шымкент" (в сторону г. Актобе) до микрорайона 22.

2021 жылға арналған Хромтау ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 374 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7749 болып тіркелді
ЗҚАИ-дың ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға арналған Хромтау ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының Хромтау аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Тлеуовке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау ауданының әкімі Н. Алдияров
Хромтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 374 қаулысына қосымша
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Хромтау ауданы
1
Хромтау қаласы
1)02-040-001; 2-040-002; 02-040-003 және 02-040-004 есепті кварталдардың шекараларында орналасады.
Ю.Гагарин және Ә.Жангелдин көшелерінің қиылысынан бастап Ю. Гагарин және М.Горький көшелерінің қиылысына дейін.
Ю.Гагарин және М.Горький көшелерінің қиылысынан бастап М.Горький және Қ.Рысқұлбеков көшелерінің қиылысына дейін.
М.Горький және Қ.Рысқұлбеков көшелерінің қиылысынан бастап Қ.Рысқұлбеков және Д.Қонаев көшелерінің қиылысына дейін.
Қ.Рысқұлбеков және Д.Қонаев көшелерінің қиылысынан бастап Д.Қонаев және Ю. Куразова көшелерінің қиылысына дейін.
Д.Қонаев және Ю.Куразова көшелерінің қиылысынан бастап Ю.Куразова және Достық көшелерінің қиылысына дейін.
Ю.Куразова және Достық көшелерінің қиылысынан бастап Достық және А.Әліпов көшелерінің қиылысына дейін.
Достық және А.Әліпов көшелерінің қиылысынан бастап А.Әліпов және Ағайынды Жұбановтар көшелерінің қиылысына дейін.
А.Әліпов және Ағайынды Жұбановтар көшелерінің қиылысынан бастап Ағайынды Жұбановтар көшесімен "Самара-Шымкент" тас жолының қиылысына дейін.
Ағайынды Жұбановтар көшесімен "Самара-Шымкент" тас жолының қиылысынан бастап "Самара-Шымкент" тас жолының бойымен (Ақтөбе қаласына қарай) 22 мөлтек ауданына дейін.

Обходя 22 микрорайон и гаражный кооператив "Хромит" до учетного квартала 02-040-001.
От учетного квартала 02-040-001 по улице Г.Жубановой до пересечения с улицей Айтеке би.
От пересечения улицы Г.Жубановой и Айтеке би до пересечения улиц Айтеке би и А.Жангельдина.
От пересечения улиц Айтеке би и А.Жангельдина до пересечения улиц А.Жангельдина и Ю.Гагарина.
2,20
2)02-040-001; 02-040-002 и 02-040-003 в границах учетных кварталов.
От пересечения улиц А.Жангельдина и Айтеке би до пересечения улиц Айтеке би и М.Елкеева.
От пересечения улиц Айтеке би и М.Елкеева по улице М.Елкеева по железной дороге до дачного кооператива "Горняк".
От дачного кооператива "Горняк" до пересечения улиц А.Асанова и М.Горького.
От пересечения улиц А.Асанова и М.Горького по улице А.Асанова до конца дачного кооператива "Горняк".
Вдоль дачного кооператива "Горняк" до железной дороги.
От железной дороги до трассы "Самара-Шымкент".
По трассе "Самара-Шымкент" до пересечения с улицей Братьев Жубановых.
По трассе "Самара-Шымкент" от пересечения улицы Братьев Жубановых до пересечения улиц Братьев Жубановых и А.Алипова.
От пересечения улиц Братьев Жубановых и А.Алипова до пересечения улиц А.Алипова и Достык.
От пересечения улиц А.Алипова и Достык до пересечения улиц Достык и Ю.Куразова.
От пересечения улиц Достык и Ю.Куразовой до пересечения улиц Ю.Куразовой и Д.Кунаева.
От пересечения улиц Ю.Куразовой и Д.Кунаева до пересечения улиц Д.Кунаева и К.Рыскулбекова.
От пересечения улиц Д.Кунаева и К.Рыскулбекова до пересечения улиц К.Рыскулбекова и М.Горького.
От пересечения улиц К.Рыскулбекова и М.Горького до пересечения улиц Ю.Гагарина и А.Жангельдина.
От пересечения улиц Ю.Гагарина и А.Жангельдина до пересечения улиц Айтеке би и А.Жангельдина.

22 мөлтек ауданы мен "Хромит" гараж кооперативін айналып өтіп 02-040-001 есептік кварталға дейін.
02-040-001 есептік кварталдан бастап Ғ.Жұбанова көшесінің бойымен Әйтеке би көшесінің қиылысына дейін.
Ғ.Жұбанова және Әйтеке би көшесінің қиылысынан бастап Әйтеке би және Ә.Жангелдин көшелерінің қиылысына дейін.
Әйтеке би және Ә.Жангелдин көшелерінің қиылысынан бастап Ә.Жангелдин және Ю.Гагарин көшелерінің қиылысына дейін.
2,20
2)02-040-001; 02-040-002 және 02-040-003 есептік кварталдардың шекараларында орналасады.
Ә.Жангелдин және Әйтеке би көшелерінің қиылысынан бастап Әйтеке би және М.Елкеев көшелерінің қиылысына дейін.
Әйтеке би және М.Елкеев көшелерінің қиылысынан бастап М.Елкеев көшесімен Темір жол бойымен "Горняк" саяжай кооперативіне дейін.
"Горняк" саяжай кооперативінен бастап А.Асанов және М.Горький көшелерінің қиылысына дейін.
А.Асанов және М.Горький көшелерінің қиылысынан бастап А.Асанов көшесінің бойымен "Горняк" саяжай кооперативінің соңына дейін.
"Горняк" саяжай кооперативінің бойымен темір жолға дейін.
Темір жолдан бастап "Самара-Шымкент" трассасына дейін.
"Самара-Шымкент" трассасы бойымен Ағайынды Жұбановтар көшесінің қиылысына дейін.
"Самара-Шымкент" трассасы бойымен Ағайынды Жұбановтар көшесінің қиылысынан бастап Ағайынды Жұбановтар мен А.Әліпов көшелерінің қиылысына дейін.
Ағайынды Жұбановтар мен А.Әліпов көшелерінің қиылысынан бастап А.Әліпов және Достық көшелерінің қиылысына дейін.
А.Әліпов және Достық көшелерінің қиылысынан бастап Достық және Ю.Куразова көшелерінің қиылысына дейін.
Достық және Ю.Куразова көшелерінің қиылысынан бастап Ю.Куразова және Д.Қонаев көшелерінің қиылысына дейін.
Ю.Куразова және Д.Қонаев көшелерінің қиылысынан бастап Д.Қонаев және Қ.Рысқұлбеков көшелерінің қиылысына дейін.
Д.Қонаев және Қ.Рысқұлбеков көшелерінің қиылысынан бастап Қ.Рысқұлбеков пен М.Горький көшелерінің қиылысына дейін.
Қ.Рысқұлбеков пен М.Горький көшелерінің қиылысынан бастап Ю.Гагарин және Ә.Жангелдин көшелерінің қиылысына дейін.
Ю.Гагарин және Ә.Жангелдин көшелерінің қиылысынан бастап Әйтеке би және Ә.Жангелдин көшелерінің қиылысына дейін.