О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 423 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2020 года № 563. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2020 года № 7595. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 423 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6683, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "45271,3" заменить цифрами "51487,3";
налоговые поступления – цифры "1236,0" заменить цифрами "1227,7";
неналоговые поступления – цифры "548,3" заменить цифрами "556,6";
поступления трансфертов – цифры "43487,0" заменить цифрами "49703,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "45271,3" заменить цифрами "51487,3";
пункт 3 указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31183 теңге;
2020 жылдың 1 сәуірінен бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
текст на русском языке не меняется;
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете Шалкарского сельского округа на 2020 год из районного бюджета поступление текущих целевых трансфертов в следующих объемах:

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 423 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қарашадағы № 563 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7595 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 423 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6683 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық турдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "45271,3" сандары "51487,3" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "1236,0" сандары "1227,7" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "548,3" сандары "556,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "43487,0" сандары "49703,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "45271,3" сандары "51487,3" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31183 теңге;
2020 жылдың 1 сәуірінен бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Шалқар ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 15320,0 тыс тенге;
на текущие расходы и благоустройство населенных пунктов – 11975,0 тыс тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Шалкарского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 15320,0 мың теңге;
ағымдағы шығындарға және елді мекендерді көркейтуге - 11975,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Шалқар ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.